خانه / دانستنی های جنسی / کاهش میل جنسی در انسان ها با مرور زمان
      

کاهش میل جنسی در انسان ها با مرور زمان

آیا مرور زمان باعث کاهش میل جنسی می شود؟

کاهش میل جنسی در انسان ها با مرور زمان - قلقلی خان

خیر این چنین نیست که شما فکر می کنید. هیچ مدرکی به صورت مستند وجود ندارد که ثابت کند مرور زمان باعث کاهش میل جنسی می شود، اما می توان به وضوح در تمام روابط چنین چیزی را مشاهده کرد. فردی که به سن شصت سالگی رسیده است هیچ وقت شهوت یک فردی که بیست سال دارد را ندارد.   اما یک فرد شصت ساله با بهره گیری از تجربیاتی که نسبت به یک فرد جوان در اختیار خود دارد به راحتی می تواند کمبود انرژی خود را جبران نماید.

باید بدانید که یکی از قدرتمندترین اندام های جنسی انسان، ذهن انسان است نه آلت تناسلی. ذهن بشاش و زنده، به راحتی می تواند جسم سالخورده را به تحرک وا دارد. برخی از افراد سالخورده بشاش و سلامت هستند که برق چشمانشان از برق چشمان نوه هایشان نیز شفاف تر و گیرا تر است.

چیزی که باید به آن توجه داشت این است که اشتیاق و علاقه به تنهایی برای برقراری یک رابطه جنسی رضایت بخش، کافی نیست. بلکه رابطه، نیازمند حرارت و گرمای عشق نیز می باشد. یکی از مهمترین راه هایی که شما از طریق آن می توانید رضایت جنسی را به صورت همواره در زندگی جنسی خود تجربه کنید، این است که در طول زندگی خود بیشتر با همدیگر گفتگو کنید. باید این را یاد بگیرید که چگونه می توانید  به حرف های طرف مقابلتان گوش کنید، آنها را بپذیرید، اشتباهاتشان را فراموش کنید و به زندگی رمانتیک خود ادامه دهید. گوش دادن به صحبت‌های همسرتان خیلی از اختلافات شما را حل می‌کند.
مشکل اساسی زوج‌ها در این است که آن‌ها یاد نگرفته‌اند به صحبت‌های یکدیگر گوش کنند. یکی از عوامل بسیار مهم برای داشتن یک رابطه موفق و لذت بخش شنیدن و گوش دادن به صحبت‌های طرف مقابل است.

 

منبع : سلامت نیوز – کاهش میل جنسی انسان ها با مرور زمان

      

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوارابزار