خانه / دانستنی های جنسی / کاندوم ویبره دار برای افزایش لذت جنسی
      

کاندوم ویبره دار برای افزایش لذت جنسی

افزایش لذت جنسی با استفاده از کاندوم ویبره دار

کاندوم ویبره دار در رابطه جنسی - قلقلی خان

کاندوم ویبره دار کاندومی است حلقه ای و باتری دار که در انتهای آلت تناسلی مردان قرار می گیرد و با ایجاد ویبره، باعث افزایش لذت جنسی و طولانی شدن رابطه جنسی می گردد. این محصول مخصوص کسانی میباشد که به روابط جنسی شان اهمیت می دهند.

حلقه ویبره باطری دار ، پلی سیف مناسب جهت مردانی که از نعوظ دیر هنگام رنج می برند.
– دارای قدرت تاخیری در مرد و تحریک بیشتر در زن
– بیشترین کمک به افرادی که ناتوانی در روابط زناشویی خود دارند
– ویبرادوم را می توان همراه یا بدون کاندوم استفاده نمود
– دارای تایید استاندارد اروپا و بدون هیچگونه عوارض جانبی دارای مجوز از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی.
حلقه ویبرادوم پلی سیف مطابق استانداردهای جهانی در کشور مالزی تولید می گردد و در بازارهای اروپایی و آسیایی جایگاه ویژه ای در بین مصرف کنندگان دارد . شما پس از مصرف حلقه ویبرادوم رومانتیک متوجه خواص و ویژگیهای منحصر بفرد آن خواهید شد . بطوریکه فقط ویبرادوم پلی سیف را به دوستان خود توصیه می کنید .
روغن گیاهی بکار رفته در این محصول مشکل بانوانی را که از خشکی رحم در موقع آمیـزش رنج میبرند برطرف می کند . قابل ذکر است که کشور انگلستان هرگونه عوارض و یا نارضایتی مصرف کنندگان مارکهای حلقه ویبرادوم پلی سیف را در سرتاسر جهان ضمانت نموده است . فراموش نکنیم یکی از بهترین راههای جلوگیری از شیوع انواع بیماریهای مقاربتی و حاملگی ناخواسته استفاده از کاندوم می باشد.

 

کاندوم ویبره دار پلی سیف

ویژگیهای منحصر بفرد حلقه ویبرادوم پلی سیف : * دارای معتبرترین استانداردهای جهانی و گواهینامه از وزارت بهداشت آمریکا و اروپا * تائیدیه کنترل کیفی و مجوز ورود از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی جمهوری اسلامی ایران * مطمئن در برابر تمام بیماریهای مقـاربتی ، عاری از هرگونه عوامل آلودگی و عوامل میکروبی * تهیه شده از لاتکس ۱۰۰ % طبیعی از جنگلهای مالزی.

روش مصرف: ویبره را در انتهای آلـت قرار داده و کلید فعال کننده را فشار دهید. نکته: از شستن دستگاه خودداری کنید. باطری دستگاه قابل تعویض بوده و ۲۵ – ۱۵ دقیقه به طور مداوم ویبره ایجاد می کند .

کاندوم ویبره دار مناسب افرادی که از مشکلات در روابط زناشویی رنج میبرند.
کاندوم ویبره دار مناسب افرادی که دچار انـزال زودرس هستند
کاندوم ویبره دار برای افزایش تحریک در بانوان و ایجاد تحریک پذیری و تشدید لذت زناشویی در زوجه
تنها ویبرادوم دارای مجوز در کشور با شماره مجوز ۵۱۲۹۵

      

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوارابزار