خانه / دانستنی های جنسی / کاندوم برقی شوک دار در رابطه جنسی
      

کاندوم برقی شوک دار در رابطه جنسی

روش جدید جلوگیری از بارداری با استفاده از کاندوم برقی

کاندوم برقی شوک دار در رابطه جنسی - قلقلی خان

یکی از روش های جدیدی که برای جلوگیری از بارداری ناخواسته ایجاد شده است استفاده از کاندوم برقی شوک دار می باشد که این روش یکی از بهترین روش و همچنین یکی از جذاب ترین روش برای جلوگیری از بارداری ناخواسته و برای افزایش میل جنسی میباشد

محققان در شیکاگو طرح کاندومی را آماده کرده اند که به گفته ی خودشان Electric Eel ( مار ماهی ) نام دارد و دلیل انتخاب این نام وجود خاصیت تحریک الکتریکی در هنگام رابطه ی جنسی با این کاندوم است .

ایده ی اختراع این کاندوم برقی هنگامی شکل گرفت که یک زن و شوهر ثروتمند تصمیم گرفتند برای جلوگیری از بارداری ناخواسته و مقابله با بیماری های شایع جنسی ، استفاده از کاندوم را در بین جوانان فراگیر تر کنند .

طرح این کاندوم برقی از این قراره که در سطح آنها از رساناهای الکتریکی استفاده میشه که در حین نزدیکی جنسی پالس های خفیف الکتریکی را به دو طرف پرتاب کرده و باعث افزایش تحریک و رضایت جنسی در زن و شوهر بشود .

هم اکنون محققان جوانی که در حال کار بر روی این کاندوم ها هستند در تلاش برای افزایش سرمایه لازم برای تولید انبوه این محصول زناشویی الکتریکی هستند .

اگرچه شوکه الکتریکی در بدن و مخصوصاً قسمت حساسی مانند آلت تناسلی کمی خطرناک بنظر می رسد ولی در ویدیو منتشر شده از این نمونه اولیه این کاندوم برقی توضیح داده شده که مقدار ولتاژ تولید شده توسط آن بسیار پایین بوده و در تست های آزمایشگاهی انجام شده هیچ صدمه ای به هیچ قسمت از اعضای بدن وارد نشده است .

این محققان در تلاش هستند تا رسانای الکتریکی را در ساختار کاندوم به نحوی تعبیه کنند که برجسته نباشد، این مقاله توسط سایت دوترکه ترجمه شده برای دیدن مقالات بیشتر به سایت سری بزنید، و با خم شدن از بین نرود .

در مورد شدت شوک های وارد شده نیز فعلاً دو راه پیش رو قرار داده شده ، اول اینکه با استفاده از سنسوری بر روی بدن و با در نظر گرفتن تعداد تنفس در دقیقه ، شدت شوک ها کم یا زیاد شود و دوم اینکه با استفاده از یک دستگاه مادر که به کاندوم متصل میشود مقدار برق کاندوم رو به میزان دلخواه تنظیم نمایند .

طراحان این کاندوم شوک دار برقی هدف خودشون رو اینطور بیان می کنند که (( امیدواریم با تولید این کاندوم ، جوانان رو مشتاق به استفاده از کاندوم کنیم و با اینکار جلوی انتقال بیماری های جنسی رو بگیریم )) .

سال گذشته بیل گیتز در سایت رسمی خود ویدیویی را منتشر کرد که در آن گفته بود (( کاندوم ها بیش از ۴۰۰ سال است که در حال استفاده هستند ولی از نظر فنی ، با وجود پیشرفت پر سرعت علم ، کاندوم ها در ۵۰ سال گذشته تغییر خاصی نکرده اند . ))

حالا باید منتظر بود و دید که آیا این اختراع و تولید کاندوم مار ماهی شوک دار برقی ، در عمل به کجا کشیده میشه و آیا روزی روانه ی بازار می شوند یا خیر .

بیماری های جنسی در کشور ما بخاطر عدم استفاده از کاندوم در روابط زناشویی در حال گسترش است . بسیاری از بیماری های جنسی تا سال ها بعد از مبتلا شدن ، هیچ علائمی در بدن فرد بیمار از خود نشان نمی دهند .

در حال حاضر تنها راه مقابله با بیماری های جنسی مانند ایدز ، استفاده ی مداوم از کاندوم است.

      

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوارابزار