خانه / دانستنی های بعد از ازدواج / پوزیشن های مختلف خوابیدن با همسر (+عکس)
      

پوزیشن های مختلف خوابیدن با همسر (+عکس)

آموزش تصویری پوزیشن های مختلف خوابیدن با همسر خود

پوزیشن های مختلف خوابیدن با همسر (+عکس) - قلقلی خان

از نحوه پوزیشن های مختلف خوابیدن زوج ها در کنار یکدیگر می توان روحیات آنها را در فهمید. این مطلبی را که برای شما منتشر کردیم  درمورد  روانشناسی زوجین از روی پوزیشن های مختلف خوابیدن با همسر می باشد

در پوزیشن خوابیدن دو نفره زوج‌هایی که پشت به پشت به هم می‌خوابند شاید فکر کنید، روابط خوبی با هم ندارند اما این موضوع کاملا بر‌عکس است. تحقیقات اخیر نشان می‌دهد می‌توان از روی شکل خوابیدن زوج‌ها به ارتباط میان آنها پی برد.

 

زوج‌هایی که پشت به هم می‌خوابند، رابطه‌ای ایمن و بادوام دارند!

به گزارش سلامت نیوز به نقل از سایت سلام دکتر، تحقیقاتی که مشروح آن در سایت انگلیسی زبان Dreams منتشر شده است نشان می‌دهد، ۵۰ درصد زوج‌ها پشت به هم می‌خوابند و ۲۷ درصد اصلا هیچ تماسی با هم ندارند. به گفته روان‌شناسان و مشاوران جنسی عدم تماس هنگام خواب و پشت به هم خوابیدن برخلاف آنچه عموم مردم گمان می‌کنند نشانه‌ روابط محکم بین زوجین است. این حالت نشان می‌دهد زوج‌ها در عین داشتن رابطه‌ای گرم به هم وابسته نیستند.

 

زوج‌هایی که پشت به هم می‌خوابند اما بدن هم را لمس می‌کنند، رابطه ای راحت و آرام دارند!

در پوزیشن خوابیدن دو نفره تحقیقات نشان داده ۲۳ درصد زوج‌هایی که پشت به هم می‌خوابند اما بدنشان همدیگر را لمس می‌کنند. به گفته روان‌شناسان ۹۴ درصد این نوع زوج‌ها خوشبخت هستند و زندگی زناشویی خوبی دارند.

 

زوج‌هایی که یکی پشت به دیگری می‌خوابد، ارتباطی حمایتی دارند!

۱۸ درصد زوج‌ها به این شکل می‌خوابند و در اکثر موارد مرد است که همسرش را از پشت بغل می‌کند. در این زوج‌ها یک نفر حس حمایتی برای طرف دیگر دارد.

 

زوج‌هایی که روبروی هم می‌خوابند و بعد از هم جدا می‌شوند، زوج‌هایی مستقل و در عین حال وابسته اند!

۸ درصد زوج‌ها اینطور می‌خوابند. این زوج‌ها روبری هم هستند و برای ۱۰ دقیقه پاهایشان با هم در ارتباط است اما بعد جدا می‌شوند. و هر یک به یک سمت می‌‌خوابند این زوج‌ها زندگی خوبی دارند و در عین وابسته بودن، مستقل هستند.

 

زوج‌هایی که یکی جای دیگری را هم می‌گیرد، زوج‌هایی نامتعادلند!

در این زوج‌ها، یک نفر نقش ثانویه دارد و به دنبال بر هم زدن تعادل در زندگی است.

 

زوج‌هایی که حین خواب زن سر بر شانه مرد است، عاشق همند!

این حالتی شایع مخصوصا در زوج‌هایی است که تازه زندگی مشترک را آغاز کرده‌اند و عشق بین همسران زیاد است.

 

زوج‌هایی که روبروی هم اما بلافاصله می‌خوابند، ارتباط ضعیفی با هم دارند!

۲ درصد زوج‌ها این‌طور می‌خوابند و این نشان ارتباط بسیار کم بین آنهاست.

 

زوج‌هایی که روبری هم و با تماس می‌خوابند زوج‌هایی بسیار نزدیک هستند!

این زوجها کاملا به هم نزدیک و صمیمی هستند

 

منبع: سلامت نیوز – پوزیشن های مختلف خوابیدن با همسر

 

برچسب ها:انواع پوزیشن تصویری دخول ، پوزیشن شیرین ، پوزیشن ۶۹ ، پوزیشن زناشویی ، انواع پوزیشن آمیزش و انواع پوزیشن تصویری زناشویی ، پوزیشن ایستاده ، پوزیشن های جنسی ، پوزیشن جدید ، پوزیشن های مختلف آمیزش تصویری ، پوزیشن های مختلف دخول ، بهترین پوزیشن ، پوزیشن دوران بارداری ، پوزیشن بچه دار شدن ، پوزیشن باردار شدن ، پوزیشن جهت بارداری ، پوزیشن طلایی ، پوزیشن طاق باز ، پوزیشن زن و مرد ، پوزیشن صحیح بارداری ، پوزیشن شب عروسی پوزیشن کم درد ، پوزیشن لیسیدن و خوردن آلت مرد ، پوزیشن خوردن واژن زن ، پوزیشن کم درد ، پوزیشن صحیح دخول ، پوزیشن واقعی ، پوزیشن نقطه جی ، تصاویر پوزیشن های دخول ، تصویر پوزیشن کردن ، پوزیشن سکس ، آموزش پوزیشن مختلف تصویری دخول ، پوزیشن های مختلف خوابیدن با همسر ، پوزیشن آمیزشی ، پوزیشن آمیزش نشسته و دیگر انواع پوزیشنها

      

یک دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوارابزار