خانه / دانستنی های بعد از ازدواج / پوزیشن های خوابیدن با همسر بعد از تولد بچه(+عکس)
      

پوزیشن های خوابیدن با همسر بعد از تولد بچه(+عکس)

انواع پوزیشن های خوابیدن با همسر وقتی که صاحب بچه می شوید

پوزیشن های خوابیدن با همسر بعد از تولد بچه - قلقلی خان

خواب در شیرخواران کاملا با خواب بزرگسالان متفاوت است. در شیرخواران کمتر از ۶ ماه مرحله خواب REM (مرحله فعال خواب که در آن حرکات سریع چشمها اتفاق می افتد) حدود ۵۰ درصد از زمان خواب آنها را تشکیل می دهد در حالیکه در بزرگسالان این مرحله فقط ۲۰ درصد زمان کل خواب را شامل می شود. در شیر خواران خواب با یک مرحله فعال REM شروع می شود، بر خلاف بزرگسالان که حدود ۹۰ دقیقه پس از به خواب رفتن وارد مرحله REM می شوند. مرحله REM در شیرخواران به دفعات بیشتری در چرخه خواب تکرار می شود، در نتیجه چرخه های خواب شیرخواران کوتاهتر است. تا حدود ۶ ماهگی مرحله REM غیرفعال (که به آن خواب آرام یا نامعین نیز گفته می شود) را نمی توان به ۴ مرحله الکتروانسفالوگرافیکی که در الگوی خواب بالغین دیده می شود تقسیم بندی نمود.

در حدود ۶ ماهگی ساختار خواب یک کودک شبیه یک بزرگسال می شود؛ یعنی پس از یک دوره تثبیت اولیه که حدود ۱۰ تا ۲۰ دقیقه طول می کشد شیر خوار از مرحله ۱ خواب غیرفعال Non-REM به مرحله ۳ یا ۴ وارد می شود، ممکن است که دوباره شیرخوار به مرحله ۱ باز گردد و چرخه خواب وی تکرار شود یا پس از ۱ تا ۲ چرخه خواب غیرفعال NREM یعنی پس از ۶۰ تا ۹۰ دقیقه شیرخوار وارد مرحله REM می شود. در یک سوم اولیه زمان خواب شب شیرخوار بیشتر در خواب عمیق می باشد یعنی مراحل ۳ و ۴ NREM. در نیمه دوم خواب شب بیشتر مراحل ۲ NREM و REM دیده می شوند.

در نوزادان مدت زمان خواب بطور تقریبا مساوی در بین شب و روز تقسیم می شود. به تدریج در طول سال اول زندگی خواب شبانه یکپارچه می شود یعنی خواب شبانه به صورت دوره زمانی خواب واحد بدون وقفه می شود و خواب هنگام روز نیز به تدریج تا ۳ سالگی کاهش می یابد. از حدود ۴ سالگی به بعد بیشتر کودکان نیاز به خواب هنگام روز ندارند و پس از آن نیز به تدریج نیاز به خواب شبانه کاهش پیدا می کند بطوریکه در حدود نوجوانی نیازهای خواب یک نوجوان شبیه بزرگسالان می شود.

تولد فرزند یک خانواده موهبتی بزرگ و شیرین است و از همان بدو ورودش به جمع خانواده ( زن و شوهر ) نقطه عطف تغییر و تحول در خانواده آغاز میشود از جمله این تغییرات وضعیت خواب بچه است که میتوانید در ادامه مدل های خوابیدن با همسر را وقتی که صاحب بچه می شوید ببینید.

 

پوزیشن های خوابیدن با همسر بعد از تولد بچه 8 - قلقلی خان پوزیشن های خوابیدن با همسر بعد از تولد بچه 7 - قلقلی خان پوزیشن های خوابیدن با همسر بعد از تولد بچه 6 - قلقلی خان پوزیشن های خوابیدن با همسر بعد از تولد بچه 5 - قلقلی خان پوزیشن های خوابیدن با همسر بعد از تولد بچه 4 - قلقلی خان پوزیشن های خوابیدن با همسر بعد از تولد بچه 3 - قلقلی خان پوزیشن های خوابیدن با همسر بعد از تولد بچه 2 - قلقلی خان پوزیشن های خوابیدن با همسر بعد از تولد بچه 1 - قلقلی خان

 

منبع: پزشکان – پوزیشن های خوابیدن با همسر

 

توجه: در سایت قلقلی خان  می توان انواع پوزیشن تصویری دخول ، پوزیشن شیرین ، پوزیشن ۶۹ ، پوزیشن زناشویی ، انواع پوزیشن آمیزش و انواع پوزیشن تصویری زناشویی ، پوزیشن ایستاده ، پوزیشن های جنسی ، پوزیشن جدید ، پوزیشن های مختلف آمیزش تصویری ، پوزیشن های مختلف دخول ، بهترین پوزیشن ، پوزیشن دوران بارداری ، پوزیشن بچه دار شدن ، پوزیشن باردار شدن ، پوزیشن جهت بارداری ، پوزیشن طلایی ، پوزیشن طاق باز ، پوزیشن زن و مرد ، پوزیشن صحیح بارداری ، پوزیشن شب عروسی پوزیشن کم درد ، پوزیشن لیسیدن و خوردن آلت مرد ، پوزیشن خوردن واژن زن ، پوزیشن کم درد ، پوزیشن صحیح دخول ، پوزیشن واقعی ، پوزیشن نقطه جی ، تصاویر پوزیشن های دخول ، تصویر پوزیشن کردن ، پوزیشن سکس ، آموزش پوزیشن مختلف تصویری دخول ، پوزیشن های مختلف خوابیدن با همسر و دیگر انواع پوزیشنها را مشاهده کنید.

      

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوارابزار