خانه / دسته‌بندی نشده / عدم رضایت آقایان در به کار بردن کاندوم
      

عدم رضایت آقایان در به کار بردن کاندوم

اگر شوهرتان در مورد به کار بردن کاندوم رضایت نداشت چه باید انجام دهید؟

معمولا زوج ها در استفاده و به کار بردن کاندوم مشکل داشته و هنگام استفاده از آن راحت نیستند یکسری افراد هم میگویند که هنگام به کار بردن کاندوم میل جنسی شان کمتر و صمیمیت بینشان از بین می رود . خیلی ها هم اصلا فکر می کنند که همسرشان به آنها اعتماد ندارد که از آنها در خواست به کار بردن کاندوم را دارد.پس اگر شما هم جزو آن دسته افرادی هستید که همسرتان در به کار بردن کاندوم رضایت ندارد بدانید که تنها نیستید و تعداد زیادی از زوج های دیگر نیز مانند شما این مشکلات را دارند.

اما خب چه می توان کرد ؛ همونطور که خودتون هم می دونید به کار بردن کاندوم در عمل جنسی میزان زیادی احتمال ابتلا به بیماری های مقاربتی را کاهش می دهد و بعلاوه از بروز بارداری جلوگیری می نماید.

عدم رضایت آقایان در به کار بردن کاندوم - قلقلی خان

به همین دلیل اگر همسرتان راضی به استفاده از کاندوم نبود، ارزشش را دارد که راهی برای راضی کردن او پیدا کنید.

راهکارهایی که در زیر به آن اشاره می کنیم، می تواند در این زمینه کمکتان کند:
از قبل برنامه  ریزی کنید
قبل از اینکه از نظر جنسی تحریک شوید، در این رابطه با همسرتان صحبت کنید و درمورد فواید استفاده از کاندوم برای داشتن یک رابطه  جنسی ایمن تر توضیح دهید.
کاندومی با سایز مناسب تهیه کنید
افراد مختلف باید از کاندوم هایی با سایزهای مختلف استفاده کنند. خوشبختانه کاندوم ها شکل ها، سایزها، رنگ ها، طعم ها و بافت های مختلفی دارند و از جنس های مختلف ساخته شده اند، به همین علت احتمال اینکه کاندومی پیدا شود که برای همسرتان راحت باشد و بتواند یک رابطه جنسی لذت بخش داشته باشد بیشتر است. می توانید انواع مختلف را امتحان کنید تا یکی مناسب خودتان را پیدا کنید.
از کاندوم زنانه استفاده کنید
اگر خانمی هستید که نمی توانید شوهرتان را راضی به استفاده از کاندوم کنید، می توانید از کاندوم های زنانه استفاده کنید که البته نباید همزمان با کاندوم مردانه استفاده شوند زیرا تماس دو کاندوم با هم می تواند موجب به پارگی کاندوم ها شود.
نگرشتان را مشخص کنید
اصرار به استفاده از کاندوم فقط برای محافظت از خودتان نیست، بلکه اینکار همسرتان را هم مصون می کند. اینکه از همسرتان بخواهید از کاندوم استفاده کند نشانه این نیست که او را دوست ندارید، بلکه نشانه عشق و محبت واقعی است.
علت عدم راحتی با کاندوم را مشخص کنید
بعضی از مردها نمی توانند هنگام استفاده از کاندوم، نعوظ داشته باشند. خیلی وقت ها علت این مشکل، سایز نامناسب کاندوم است و خیلی وقت ها  هم این مشکل علت روانی دارد. اگر تغییر کاندوم مشکلتان را حل نکرد، می توانید به دکتر مراجعه کنید.
جریان عشق بازی را متوقف نکنید
استفاده از کاندوم به این معنی نیست که نمی توانید رابطه  جنسی لذت بخش و مفرح داشته باشید. قبل از شروع حتماً چند کاندوم کنار دستتان داشته باشید تا درصورت لزوم، نیازی به متوقف کردن جریان عشق  بازی بخاطر پیدا کردن کاندوم نباشد.

منبع:happyiranian.org

 

 

      

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوارابزار