خانه / دانستنی های جنسی / سه فاز رابطه جنسی در یک زندگی مشترک
      

سه فاز رابطه جنسی در یک زندگی مشترک

سه فاز رابطه جنسی که در طول زندگی مشترک وجود دارد

سه فاز رابطه جنسی در زندگی مشترک - قلقلی خان

خیلی از کسانی که ازدواج کردند وقتی به گذشته نگاهی می‌کنند این را تایید می‌كنند كه ماه عسل از خوب ترین و بهترین دوره در زندگی مشترکشان بوده كه در آن دوران رابطه جنسی خوبی برقرار كرده‌اند. در این دوره همه چیز ساده، دلنشین و رضایت‌بخش است اما بعد از آن چه…؟

 

اولین فاز رابطه جنسی: ماه عسل كاملا نرمال و طبیعی است كه در این دوره از زندگی مشترك همه چیز در حد خوب و ایده آل باشد. اشتیاق در وجود هر دو نفر میباشد و هیچ نوع مشكل نعوظی یا سردمزاجی در زوج‌ها وجود ندارد. البته لازم به ذكر است كه در زندگی برخی زوج‌ها این دوره اصلا وجود ندارد و در نتیجه یك رابطه رضایت‌بخش و پایدار شكل نمی‌گیرد. ماه عسل جنسی دقیقا مانند ماه عسل واقعی یك روز تمام می‌شود و پایان آن زمانی حساس و تاثیرگذار در زندگی زوجین است. در پایان این زمان زوجین ممكن است ۲ شكل رفتار را بروز دهند. ۱٫ برقراری ارتباط و ۲٫ تن دادن به زندگی

 

دومین فاز رابطه جنسی:ارتباط زنانه مردانه وقتی زوجی رفتار دوم یعنی تن دادن به زندگی را انتخاب می‌كنند، یعنی به یك عقیده رایج ولی اشتباه به این معنا كه با گذر زمان اشتیاق از بین می‌رود و زندگی روزمره دشمن عشق است، اعتقاد دارند.

گروهی از زوج‌ها نیز رفتار اول یعنی برقراری یك ارتباط صمیمی و ادامه رابطه جنسی را انتخاب می‌كنند. شاید فكر كنید كه به هر حال تمامی زوج‌ها ارتباط صمیمی و رابطه جنسی خود را ادامه می‌دهند، اما در واقع این‌طور نیست. برقراری این ارتباط بسیار سخت است و زوجی موفق می‌شود كه رابطه جنسی از حالت مردانه به زنانه تغییرشكل پیدا كند. به عبارت ساده‌تر باید گفت ماه عسل نوعی رابطه جنسی مردانه است؛ پر از اشتیاق، حركت و میل. در نهایت ماه عسل شكل رابطه جنسی زنانه می‌شود.

ارتباط صمیمی یك رابطه جنسی زنانه، آرام احساسی، بدون هدفی خاص با نوازش و ارتباط بیشتر را پدید می‌آورد.

 

سومین فاز رابطه جنسی: زندگی زناشویی معمولا زمان زیادی می‌خواهد تا زوجین در فاز دوم موفق شده و وارد فاز شوند در صورتی كه مردان بپذیرند كه تسلیم همسر خود شوند و به دنیای ناشناخته و جدید او پا بگذارند فاز سوم آغاز می‌شود. یعنی یك زندگی زناشویی همراه با عشق. در این فاز لحظاتی آرام، احساسی، با نوازش و به دنبال آن لحظاتی پرشور و با هیجان در انتظار همسران است. فراموش نكنیم هیچ رابطه جنسی‌ای بهتر از دیگری نیست. آنچه سبب جذاب شدن یك رابطه جنسی می‌شود، خلاقیت زن و مرد است. فاز سوم از آنجا كه همه زنانه و هم مردانه است، می‌تواند تا ابد ادامه یابد و هرگز تمامی ندارد.

 

منبع: salamat.ir

      

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوارابزار