خانه / دانستنی های جنسی / زودانزالی و درمان آن با داروهای گیاهی
      

زودانزالی و درمان آن با داروهای گیاهی

درمان زودانزالی با استفاده از داروهای گیاهی

زودانزالی و درمان آن با داروهای گیاهی - قلقلی خان

زودانزالی یکی از شایع‌ترین شکایات مردان در مراجعه به پزشک است. حدود یک‌سوم مردان از این مشکل رنج می‌برند که این میزان برحسب سن، نژاد، محل زندگی و عوامل دیگر در جوامع مختلف متغیر است. زودانزالی از مهم‌ترین علل سردی روابط زوجین است و گاهی از علل ناباروری نیز محسوب می‌شود.

 

در زیر به مواردی اشاره خواهد شد که کمتر کسی از آن اطلاع دارد

نکته ای که باید به آن اشاره شود پر کردن دندانها هستند . ( چون ماده ی اصلی این مواد سرب است) باید تحت نظر پزشک این کار صورت گیرد . آنقدر سرب برای بدن ضرر دارد که اگر مردی چند روزی کمربندی از سرب به کمر ببندد . از مردانگی خواهد افتاد.

 

از مهمترین نکاتی که باید به آن اشاره شود باور کاملا غلطی است که در مورد خوردن گرمی جات بین مردم رواج پیدا کرده است . متاسفانه باور مردم بر این است که خوردن گرمی جات باعث درمان زودانزالی میشود . اما این مطلب کاملا اشتباه است .هر کس بیشتر گرمی بخورد ، دیرتر درمان میشود . متاسفانه تمامی افرادی که دچار این بیماری هستند باخوردن گرمی زیاد (فلفل-دارچین-زنجفیل-چهار مغز-خرما-عسل-جوز هندی-قرص کمر-قولنجان – سورنجان-سیر – پیاز و…) مشکل زودانزالی را بیشتر میکنند .

 

مواردی را که در زیر ارائه میشود  شامل تمام مواد غذایی نطفه ساز و تقویت تخمدان است که باید مورد مصرف برای درمان زودانزالی قرار گیرد

۱- جوانه ی گندم ( هروز یک قاشق غذا وری +شیر گرم محلی) در صبحانه میل شود

۲- جینسینگ: در خوردن شکلات، کاکائو، قهوه و نوشیدنی‌های کافئینی که بر خلق‌وخو تأثیر زیادی دارند اعتدال را رعایت کنید. حتی توصیه می‌کنیم مصرف این مواد را در دوره درمان کنار بگذارید. جینسینگ به عنوان داروی طبیعی افزایش غرایز جنسی شناخته شده است. این ماده غذایی سطوح تستسترون را افزایش می‌دهد، جریان خون به عروق اندام‌های تناسلی را افزایش داده و میل جنسی را افزایش می‌دهد. مطالعات نشان داده‌اند که این گیاه دارویی می‌تواند به عنوان یک راهکار درمانی در درمان اختلالات مردانه مثل زودانزالی در مراقبت‌های جنسی نیز در نظر گرفته شود. اما برای رسیدن به این تأثیرات جینسینگ مصرف ۲ تا ۶ گرم ریشه جینسینگ خشک در روز توصیه می‌شود.

۳- قبل از خواب ، مردان(عرق یونجه+عرق خارخاسک+کاسنی) مصرف کنند.

      

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوارابزار