خانه / دانستنی های جنسی / زودانزالی مردان در رابطه با پرسش و پاسخ
      

زودانزالی مردان در رابطه با پرسش و پاسخ

سوالات رایج درباره زودانزالی مردان

زودانزالی مردان در رابطه با پرسش و پاسخ - قلقلی خان

 

زودانزالی مردان چیست؟

هرگاه مرد زودتر از زن ارضا گردد و لو نيم ساعت به طول بينجامد گوييم پديده زودانزالی مردان رخ داده است . زودانزالی مردان در جامعه ما بسيار شايع شده است. در پي افزايش سن ازدواج و رواج پديده هايي همچون خود استمنا و … باعث شده فرد آنقدر *** حقيقي را در نظر خود بزرگ كند كه وقتي با آن مواجه ميشود قدرت كنترلي كمتري بر خود دارد فلذا زود ارضا ميشودعلل : مقاربت با فواحش- *** در اماكن نامناسب مثلا در ماشين و .. كه توام با ترس از رسوايي باشد باعث ميشود كه فرد سريعتر طلب انزال كند و در صورت تداوم از نظر روانشناسي شرطي شده وبه آن خو بگيرد. مشاهده فيلمها و عكسهاي محرك و مطالعه داستانهاي پور نوگرافي ( هرزه نگاري ) كه معمولا پس از آن خود ارضايي صورت ميگيرد نيز در ايجاد اين حالت موثر است .ضعف قواي بدني نیز در ايجاد اين حالت موثر است. در كشور هاي اروپايي به علت ديدگاه انساني و روابط آزاد كه وجود دارد فرد از زمان كودكي همه را برهنه مي بيند در نتيجه چشم عادت مي كند اما متاسفانه در كشور ما جوانان با ديدن يك ساق پا بر انگيخته شده و اقدام به خود ارضايي مي كنند . در نتيجه طبيعي شده اين مسايل براي فرد عامل مهمي در در مان اين بيماري ست.

 

روش تشخیص زودانزالی مردان چگونه است؟

متخصص و پزشک مربوطه سابقه ی جنسی و پزشکی شما را بررسی خواهد کرد و آزمایشات کلی را انجام خواهد داد. ممکن است پزشک بخواهد با همسر شما نیز صحبت کند، چون انزال زود رس ممکن است دلایل بسیاری داشته باشد. پزشک مربوطه آزمایشات لازم را انجام می دهد تا مشکلات پزشکی فرد را بررسی کند.

 

آیا خود ارضایی باعث زودانزالی مردان میشود؟

بله, خودارضایی نقشی غیر مستقیم در زودانزالی مردان دارد یعنی به دلیل ترس و اضطرابی که در فرد ایجاد می کند باعث زودانزالی مردان می شود و خود دلیل بی واسطه زودانزالی نمی باشد. تقریبا در همه اقایان زودانزالی ایجاد می شود و همه این مشکل را تجربه می کنند ولی به مرور زمان این مشکل در بسیاری از ایشان برطرف می گردد.

 

آیا استرس در زودانزالی مردان تاثیر دارد؟

بله استرس در زودانزالی مردان تاثیر دارد, باید زندگی از حالت پر استرس به حالت کم استرس تغییر کند و فرد یاد بگیرد چطور با استرسها و اضطرابها کنار بیاید. گام اول همین مهار استرسهاست.

 

آیا ورزش به جلوگیری از زودانزالی مردان کمک میکند؟

بله روزانه بین ۲۰ دقیقه تا نیم ساعت پیاده روی ورزشی در زودانزالی مردان تاثیر میگذارد. پیاده روی ورزشی کمی از پیاده روی معمولی تندتر است ولی به حد دویدن ارام نمی رسد و در این زمان فرد فقط به قصد ورزش پیاده روی می کند و نه برای رسیدن به محل کار یا غیره. در واقع پیاده روی ورزشی یک پیاده روی برنامه ریزی شده و مرتب و به قصد ورزش می باشد که خیلی میتواند به درمان زودانزالی مردان کمک کند

 

آیا تغییر پوزیشن برای جلوگیری از زودانزالی مردان مناسب است؟ اگر مناسب است چه پوزیشنی را پیشنهاد میدهید؟

بله یکی از راه های جلوگیری از زودانزالی تغییر پوزیشن در سکس می باشد. استفاده از پوزیشنهایی مثل پوزیشن عمود بر هم و یا پوزیشنی که زن در بالا و رو به مرد قرار  می گیرد و تحریک توسط زن انجام می شود باعث می شوند تا زودانزالی به تدریج درمان شود و مرد مدت زمان بیشتری بتواند تحریک را تحمل نماید. همچنین برخی تاکتیکها مثل توقف شروع، کیسه یخ و فشردن نوک الت نیز در این گام قابل بررسی است ولی شاید اجرای انها کمی سخت باشد.

 

با سلام من دچار زود انزالی خیلی خیلی شدید هستم کمتر از ۵ ثانیه راهنمایی بفرمائید؟

زود انزالی بیماری نیست بلکه یک طبیعت است مانند رنگ یا قد انسان که یکسان نیست برای بهبود ان ابتدا توصیه می شود تعداد دفعات افزایش یابد و سپس با افزایش زمان معاشقه باعث سفت و سخت شدن الت و قبل از دخول با گرفتن ان در کف دست و فشردن ان باعث دردناک شدن ان شوید و اگر موثر نبود از قرص کلومی پیرامین ۲۵ صبح و شب تا سه ماه میل و سپس سه ساعت قبل از هر نزدیکی در بهبود ان کمک می کند

 

اگر مدت انزال دو دقیقه و نیم باشد آیا زود انزالی به حساب می آید و نیاز به دارو می باشد؟

خير بهتر است زمان معاشقه و دفعات نزديكى را افزايش دهيد

 

من موقع سكس در عرض ٥ دقيقه ارضا ميشم مايع منی خارج ميشه و بی حال ميشم حالت خوابالو بودن بهم دست ميده برای طولانی شدن سكس و افزايش ميل خورن جه جيزهايی قبل سكس لازمه؟

باید ورزش کنید و علت زود انزالى ١-كمى تعداد نزديكى به نسبت نياز هر فرد ٢-كم بودن زمان معاشقه (زمان قبل از دخول در رختخواب ) ٣-طبيعت و ژن درمان هم ابتدا رفع دو مورد اول و در صورت عدم بهبود از قرص كلوميپرامين ٢٥ صبح و شب بمدت سه ماه و سپس دارو قطع و فقط سه ساعت قبل از هر نزديك يك قرص ميل مى كنيد

      

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوارابزار