خانه / بارداری و زایمان / زوجهایی که میخواهند پدر و مادر شوند
      

زوجهایی که میخواهند پدر و مادر شوند

زوجهایی که می خواهند پدر و مادر شوند!

زوجهایی که میخواهند پدر و مادر شوند - قلقلی خان

 

این مقاله برای زوجهایی که می خواهند پدر و مادر شوند مناسب است. خواندن این مقاله را فقط برای این زوجها توصیه می کنیم. بهترین فصل باروری برای مردها بهار و تابستان است و همچنین برای خانم‌ها، پاییز و زمستان می‌باشد.

تحقیقاتی که در چین انجام شده است، تایید می‌کند که تولید اسپرم در تابستان و بهار نسبت به دیگر فصل‌های سال بسیار بیشتر و حرکت آن سریع تر است. که این عمل بر عکس تخمدان هاست. تخمدان‌ها در پاییز و زمستان فعال‌تر می‌شوند و تخمک‌های بیشتری تولید میکند.

یک احتمال این است که چون مردها در ماه‌های بهار و تابستان ازلحاظ فیزیکی فعال‌ترند،عملکرد‌های در پاسخ به آن افزایش می‌یابد؛و برای خانم‌ها،چون پیدایش تخمک‌گزاری معمولا در یک دمای پایین صورت می‌گیرد،به طور حتم،تخمک‌گزاری در فصل‌های سرد پاییز و زمستان بیشتر صورت می‌پذیرد و احتمال بارداری بیشتر است.

دانستنیها برای زوجهایی که میخواهند بچه دار شوند

* دمای بسیار بالا در سرعت باروری تاثیر مثبت ندارد.دریافته‌اند که وقتی دمای محیط بسیار بالا و هوا بسیار گرم باشد همچنین درجه بدن بالاتر از ۳۷ درجه سانتیگراد باشد،به نظر می‌رسد که در عملکرد برای مردان،افتی ایجاد می‌شود و تاخیری هم در بلوغ تخمک‌ها در زنان مشاهده میشود.

* غذای زنده به شما زندگی تازه می‌بخشد،مادر طبیعت به ما خوراکی‌هایی را که به طور طبیعی در بالا رفتن درصد باروری برای زوجهایی که میخواهند باردار شوند نقش دارند،ارائه میدهد.طب قدیمی چینی،خوراکی‌های بخصوصی را معرفی می‌کند که دارای ارزش ویژه در افزایش موفقیت در بارداری میباشند.

این غذاها که پتانسیل بالا برای شروع یک زندگی جدید را ایجاد می‌کند شامل:تخم‌مرغ،انواع آجیل‌ها،دانه‌ها،حبوبات و توت‌ها می‌باشند.استفاده از تمامی اینها باعث افزایش انرژی بدن می‌شود.جای تعجب نیست که دانش مدرن اینها را بعنوان گروهی تأیید کرده است.

اینها غذاهای کاملی هستند که دارای اسیدهای آمینه ضروری می‌باشند و به تشکیل واحد ساختمانی پروتئین کمک می‌کنند. اینها همچنین دارای مقدار فراوانی اسیدهای چرب ضروری می‌باشند که برای سلامت هورمونها لازم هستند، و سرشار از آنتی‌اکسیدانها هستند که از زوال و پیری زودرس جلوگیری می‌کنند

بالا بردن درصد بارداری

در اینجا راهکارهایی در جهت کمک به زوجهایی ( زنانی ) که میخواهند باردار شوند ارایه می‌دهیم:

۱- بعضی شواهد نشان میدهد که بعضی از زنان در هنگام دوره ماهانه و تخمک‌گذاری دارای استرس شدید هستند که این استرس باعث افزایش افسردگی و پایین آمدن احتمال باروری میباشد.

۲- فعالیت و کار بیرون از خانه و روزانه مانعی ندارد ولی در شب تمامی چراغ‌ها در جهت داشتن یک خواب خوب باید خاموش باشد.به این معنی که حداقل هشت ساعت خواب راحت پیشنهاد می‌شود و دیرتر از ساعت ۱۱ به رختخواب نرود.

۳- مورد دیگر اینکه زن باید دمای بدنش را پایین نگه دارد تا باعث بالغ شدن تخمک و پیدایش آن در تخمدان شود.

۴- فعالیت متعادل مانعی برای باروری نیست اما کارهای فیزیکی سخت در خارج از خانه حقیقتاً مانع بارداری می‌شود.

۵- با استفاده از MEDITATION و tai chi از بروز استرس و راهیابی آن در وجودتان جلوگیری کنید.

 

منبع: ایران ناز – زوجهایی که می خواهند پدر و مادر شوند

 

برچسب ها: زوجهایی که دنبال پدر و مادر شدن هستند – زوجهایی که می خواهند پدر و مادر شوند – توصیه برای زوجهایی که دوست دارند پدر و مادر شوند

      

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوارابزار