خانه / دانستنی های بعد از ازدواج / روش های ترمیم و دوختن پرده بکارت
      

روش های ترمیم و دوختن پرده بکارت

ترمیم و دوختن پرده بکارت چگونه است؟

روش های ترمیم و دوختن پرده بکارت - قلقلی خان

باید تحت بی حس کننده موضعی و در محیطی ارام انجام شود..و از نخ بخیه  ۰۳ قابل جذب استفاده شود.

هر گونه عارضه از ترمیم پرده بکارت بسیار نادر است. بیمار قادر به بازگشت به خانه  میباشد. این روش شامل حذف لایه فوقانی بافت در منطقه ایست  که در آن پارگی رخ داده است. بافت ها به هم دوخته شده و به شکل یک حلقه درامده بنابراین غشاء دوباره فیوز خواهد شد.

دو نوع ازhymenoplasty وجود دارد :

۱:  hymenoplasty ساده :ترمیم پرده بکارت پاره شده با دوخت باقی مانده با هم، از سوی دیگر یک بازسازی از یک پرده بکارت جدید از بافت خود بیمار است.

 ۲:بازسازی پرده بکارت با استفاده ازalloplants یا بیومتریال است که می تواند از طریق پاره دیگر انجام می شود.

پرده بکارت یک غشا مخاطی است که تا حدی دهانه ورودی واژن را پوشش می دهد. این پرده می تواند  اشکال بسیاری داشته باشد.  می تواند  هلالی یا حلقوی باشد یا ستاره ای شکل یا دیواره دار باشد. بنابراین اندازه و شکل پرده بکارت متفاوت است. برخی از زنان بدون پرده بکارت به دنیا می ایند اگر چه بسیار نادر است. برخی دیگر  پرده بکارت بسیار ضخیم دارند که باید توسط عمل جراحی باز شوند. لازم به ذکر است که پرده بکارت باید یک سوراخ در آن داشته باشد، برای هرگونه ترشح یا عادت ماهیانه را از خود عبور دهد. هنگامی که پرده بکارت پاره شود است خود به خود التیام نمیابد و باید بازسازی شود .

ترمیم پرده بکارت نیاز به استفاده از بافت مجاور به همان جایی که پرده بکارت اصلی بوده دارد. Hymenoplasty  را می توان هر زمان پس ازپارگی  پرده بکارت انجام داد.

به طور معمولhymenoplasty رامی توان  به صورت سرپایی  تحت بی حسی موضعی با برخی از آرام بخش انجام داد. این روش حدود یک ساعت طول می کشد. به طور کلی بیمار می تواند در روز بعد از عمل جراحیبه کار خود برگردد. و پرده بکارت باید در ظرف شش هفته بهبود مییابد.

Hymenectomy باید توسط یک جراح با تجربه آنها به شما به عنوان به اعتبار خود تحقیق انجام می شود. ترمیم پرده بکارت یک عمل جراحی ظریف و بسیار شخصی است و شما و جراح شما باید آن را به طور کامل قبل ازتحت این روش مورد بحث است. شما همچنین باید احساس راحتی با جراح خود و بحث در مورد دلایل خود را، ترس ها و امیدهای مربوط به بازسازی پرده بکارت است. هزینه ها می توانند از قیمت به عنوان کم به عنوان $ ۲۵۰۰ به عنوان بالا به عنوان ۵،۰۰۰ دلار متغیر است.برخی از زنان ترکیبی از  این نوع جراحی با دیگر عمل جراحی واژن و یا لبیا را توام انجام میدهند.

منبع: persianblog.ir

روش های دوختن پرده بکارت – روش های دوختن پرده بکارت – روش های دوختن پرده بکارت – روش های دوختن پرده بکارت – روش های دوختن پرده بکارت – روش های دوختن پرده بکارت – روش های دوختن پرده بکارت – روش های دوختن پرده بکارت – روش های دوختن پرده بکارت –

      

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوارابزار