خانه / دانستنی های بعد از ازدواج / تشخیص رابطه جنسی همسر یا نامزد
      

تشخیص رابطه جنسی همسر یا نامزد

راه و روش های تشخیص رابطه جنسی همسر چگونه امکان پذیر میباشد؟

تشخیص رابطه جنسی همسر - قلقلی خان

تشخیص رابطه جنسی , طبق گزارشات و بررسی مشاوره های صورت گرفته، با توجه به پدیده گسترش رابطه با جنس مخالف و ارتباط سهل با جنس مخالف ، متاسفانه عامل بدبینی ، بی اعتمادی و شک نسبت به گذشته طرف مقابل در امر ازدواج رو به افزایش است و حتی گاهی باعث خودداری بعضی از افراد از ازدواج میشود.

این حق فردی میباشد که در صورتی که زندگی سالم و پاکی داشته، انتظار داشته باشد همسری پاک قسمت وی شود. اما فراموش نکنیم خیلی از افراد گناهی مرتکب شده اند و پس از آن که متوجه گناه خود شده اند ضمن خودداری و انجام تکرار آن به درگاه خداوند توبه کرده و خداوند توبه کاران را دوست دارد و چه بسا بعد از آن متحول شده اند.

با این پیش گفتار  سعی میشود به سوالاتی که در این خصوص در ذهن افراد شکل میگیرد پاسخ دهیم

 

تشخیص رابطه جنسی همسر

اگر این سوال “ از کجا میتوانم بفهمم که همسرم قبلا تجربه جنسی داشته یا نه؟ ”  پس از ازدواج و پیمان زناشویی به ذهن تان آمده و در پی کشف و اطلاع یافتن از حال و هوای قبل از ازدواج و زمان تجرد وی هستید. هرگز نباید به آن ترتیب اثر داد و به عبارت دیگر هرگز نباید در این زمینه جستجو کرد. این موضوع مربوط به قبل از ازدواج و تصمیم گیری برای انتخاب یک همسر است. این گونه شبهه ها به جای تحکیم نظام خانواده و افزایش روابط عاطفی بین زن و شوهر، به سستی پیوند دو زوج می انجامد و از یک بد بینی و تردید جزئی آغاز می شود و با تفحص و تجسسی غیرقابل قبول و غیرمنطقی پیگیری می شود و در نهایت به فروپاشی نظام خانواده و سردی روابط زن و شوهر و … انجامد.

زمانی این سؤال را باید پیگیری کرد که حق انتخاب شما محفوظ و امکان گزینش بین گزینه های مختلف وجود دارد. نه آن زمان که پس از انتخاب و اجرای صیغه نکاح و تشکیل خانواده، به سراغ برخی لغزش های گذشته که چه بسا ریشه آن هم احتمالاتی سست و بی پایه و اساسی بیش نیست، بروید. بنابراین تأکید می شود که هرگز پس از ازدواج به سراغ این احتمالات و تردیدها و تجسس های غیرمنطقی نروید

 

تشخیص رابطه جنسی نامزد ( کسی که برای زندگی انتخاب کرده ایم )

اما اگر این سؤال قبل از ازدواج و برای اطمینان پیدا کردن از سوابق شخصی و خانوادگی فرد مورد نظر، مطرح شده تا بتوانید فرد شایسته، لایق و سالم از هر جهت را انتخاب نمائید به نکات زیر توجه فرمایید:

۱٫ خانواده و والدین هر دختری حکایت گر بسیاری از امور است. زیرا دختر شاخه ای از شاخه های یک خانواده است و معمولا در اکثر موارد، ویژگیهای اخلاقی، شخصیتی و … هر فرزندی از خانواده خود الگو می گیرد. خانواده های مذهبی و متدین و پایبند به ازرشهای اخلاقی، فرزندان آن گونه دارند،‌ هر چند محیط فرهنگی و اجتماعی تأثیرگذار است و در مواردی فرزندان از فضای فرهنگی خانواده خود فاصله می گیرند و به این نکته باید توجه کرد، و یکی از شاخص های تشخیص و کشف سوابق افراد، اطلاع یافتن از فضای فرهنگی حاکم بر خانواده است.

۲٫ دوستان هر فرد نشانگر طرز تفکر و رفتار فرد هستند. گفته شده: المرء علی دین خلیله»، یعنی هر فردی بر اساس روش زندگی و دین دوست صمیمی خود عمل می کند. با مطالعه و تحقیق در رفتار و اندیشه های دوستان هر فرد می تواند عملکرد گذشته اش را مورد بازشناسی قرار داد و چنین احتمالاتی را مورد بررسی قرار داد. با تحقیق از دوستان صمیمی آن فرد می توان از داشتن چنین تجربه ای اطلاع حاصل کرد.

۳٫ همکاران فرد در محل کار، همسایگان فرد در محله، اساتید و معلمان فرد در محل تحصیل بهترین کسانی هستند که می توان درباره این موضوع از آنها سؤال کرد.

۴٫ پرسش هایی که در جلسه آشنایی دختر و پسر قبل از ازدواج طرح می شود، می تواند به گونه ای طراحی و پرسیده شود که نشانگر چگونگی رفتارهای گذشته فرد باشد.

 

تشخیص رابطه جنسی از طریق پزشک قانونی

در پزشک قانونی زن هر گونه رابطه جنسی (دخول) چه از راه واژن و چه از راه مقعد داشته باشد قابل تشخیص است .اما باید در نظر داشت که هر چه مدت  زمان بیشتری از رابطه جنسی زن بگذرد تشخیص رابطه جنسی توسط پزشک قانونی سخت تر میشود.

 

منبع : porseshkadeh.

 

تشخیص رابطه جنسی – تشخیص رابطه جنسی – تشخیص رابطه جنسی – تشخیص رابطه جنسی – تشخیص رابطه جنسی – تشخیص رابطه جنسی

      

یک دیدگاه

  1. سلام
    تقریبا چند روز بعد از نزدیکی امکان تشخیص وجود ندارد؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوارابزار