خانه / دسته‌بندی نشده / راه های تقویت ارگاسم در مردان
      

راه های تقویت ارگاسم در مردان

آیا می دانید تکنیک های تقویت ارگاسم در مردان کدام است؟

بیشتر مردها اون قدر به فکر ارضای جنسی همسرشان هستند که اصلا به ارضای جنسی خودشون فکر هم نمی کنن و اصلا باید اونا هم از سکس لذت ببرن. توی این مقاله ما می خوایم تکنیک هایی رو به آقایون یاد بدیم که با استفاده از اونا باعث تقویت ارگاسم توی خودشون بشن و لذت بیشتری از این موضوع ببرن. همواره به این نکته توجه داشته باشید که علاوه بر توجه به نیاز های جنسی طرف مقابل باید به لرضای جنسی و خواسته های خودتون هم توجه داشته باشید تا یک لذت دو طرفه رو تجربه کنید.

برای تقویت ارگاسم و اینکه شما بتونید سکس بهتری رو تجربه کنید ما چند را رو در ادامه به شما معرفی خواهیم کرد . امیدواریم که با استفاده از این تکنیک ها عمل جنسی لذت بخش تری رو تجربه کنید.

راه های تقویت ارگاسم در مردان - قلقلی خان
 برای تقویت ارگاسم  هفت راه ساده وجود دارد:
۱- توجه بیشتر به حواس پنجگانه:به صداهای اطراف خود مثل صدای موزیک یا صدای ناله شهوانی همسرتان توجه کنید.تمام قسمتهای بدن او را با دست خوب لمس کنید.سعی کنید عطر سکس را در اطراف خود استشمام نمایید.بدن زن را بوسیده و بخورید.و دست آخر اینکه موقع سکس همیشه به یکدیگر نگاه کنید.
۲- تخیل و خیالات سکسی کمک زیادی به تحریک شما و تقویت ارگاسم مینماید.خیال پردازیهای سکسی بویژه در اولین سکس و هنگامیکه شما هنوز با او چندان آشنا نیستید،بسیار کمک کننده است.
۳- از او بخواهید تا قسمتهای مختلف بدنتان را تحریک کند.در بسیاری از مردها نقطه جی در مقعد قرار دارد.در اینصورت موقع سکس از همسرتان بخواهید تا اطراف مقعدتان را بمالد یا اینکه انگشتش را وارد مقعد شما نموده و غده پروستات را تحریک کند.انجام این عمل همزمان با ارگاسم،لذت آنرا دوچندان میکند.
اگر شما از گروه مردانی هستید که از لمس مقعد خوششان نمی آید، از همسرتان بخواهید تا با دستهایش بیضه های شما را ماساژ دهد.فشار دادن بیضه ها در زمان انزال،اثر خوبی روی تقویت ارگاسم شما دارد.
۴- گاهی در موقع انجام عمل نزدیکی هنگامیکه خیلی تحریک شده اید، مکث کرده و برای مدت کوتاهی به معاشقه یا کار دیگری بپردازید.سپس دوباره آلت خود را وارد نموده و ادامه دهید.
انجام این توقفها در بین سکس، باعث تقویت ارگاسم زن و مرد هردو میشود.
۵- برای اینکه ارگاسم فراموش نشدنی داشته باشید،موقع انزال ماهیچه های لگن و ران خود را برای چند ثانیه منقبض کرده و دوباره شل کنید.همچنین میتوانید با انجام تمرینهای kegel عضلات کف لگن را تقویت نموده و ارگاسم مطبوعی داشته باشید.
۶- عده ای معتقدند که لذت همراه با درد است.گاهی کشیدن موها،ضربه به باسن و امثال آن میتواند لذت ارگاسم را بیشتر کند.
۷- خیلی از مردان در موقع ارگاسم دیوانه وار تلمبه میزنند! من پیشنهاد میکنم هنگامیکه احساس کردید به ارگاسم نزدیک شده اید، سرعت خود را کم کرده و حرکت آلت خود را آهسته تر نمائید و درعوض روی احساس خروج منی از بیضه و ورود آن به آلتتان و پرتاب آن از آلت تمرکز کنید.
با بکارگیری این روشهای ساده شما میتوانید ارگاسم خود را تقویت نموده و لذت بیشتری از رابطه جنسی ببرید.

منبع:taknaz.ir

      

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوارابزار