خانه / دسته‌بندی نشده / راه های افزایش سایز آلت تناسلی
      

راه های افزایش سایز آلت تناسلی

آیا می دانید که چطور باید سایز آلت تناسلی خود را افزایش دهید؟

یکی از مشکلات شایع در بین آقایان مسئله نارضایتی از سایز آلت تناسلی می باشد . بر طبق تحقیقات بیش از ۳۰ درصد از آقایان از سایز آلت تناسلی خود ناراضی و به دنبال راهی برای افزایش سایز آلت تناسلی خود هستند.

خوب است بدانید که سایز آلت تناسلی در آقایان در حالت خوابیده باید چیزی بین ۸ تا ۱۰٫۵ سانت و در حالت نعوظ چیزی بین ۱۲ تا ۱۵٫۵ سانت باید باشد. اما اگر اندازه آن در حالت خوابیده کمتر از ۴ و در حالت نعوظ کمتر از ۷ است به دنبال راه حلی برای درمان این مشکل باشید. به این اختلال میکروپنیتیس می گویند.

البته باور غلطی بین مردان رواج یافته که هر چه سایز آلت تناسلی بزرگتر باشد همسرشان در رابطه جنسی لذت بیشتری می برد که این موضوع کاملا اشتباه است.

راه های افزایش سایز آلت تناسلی - قلقلی خان

هر ساله تعداد زیادی از آقایانی که گمان می کنند اندازه آلتشان کوچک است جهت انجام اعمال جراحی بزرگ کردن آلت به پزشک مراجعه می کنند . این اعمال شامل افزایش قطر آلت با تزریق ژل یا افزایش ظاهری طول با تخلیه چربی اطراف آلت هستند.
تزریق ژل درآلت میتواند با عوارض بسیار وخیمی همچون عفونت ، بدشکلی آلت واز دست رفتن کامل پوست آلت همراه باشد وبه هیچ وجه توصیه نمی شود .هنوز هیچ روش جراحی مطمئنی که سبب افزایش واقعی طول آلت شود کشف نشده وهمه اعمال موجود فقط طول ظاهری را افزایش می دهند .
اخیرا توجه زیادی به روشهای غیر جراحی برای بزرگ کردن آلت جلب شده است.وسایلی به نام کشنده یا اکستندر (extender) در بازار موجود هستند که با قرار دادن آلت در حالت کشش به مدت چندین ساعت در روز سبب افزایش طول آن می شوند . این وسایل با نامهای تجاری مختلفی همچون لارجر باکس (Larger Box ) ، آندروپنیس (Andropenis) گلدن ارکت (Golden Erect) وغیره در دسترس می باشند .
استفاده از این وسایل به مدت ۴تا ۶ ساعت در روز می تواند پس از ۴ تا ۶ ماه طول آلت را بین ۵٫۰ تا ۳ سانتی متر افزایش دهد .در سالهای اخیر تبلیغات وسیعی در خصوص ورزشهائی که سبب افزایش  طول آلت می شوند به راه افتاده . یکی از این ورزشها به این صورت انجام می شودکه ابتدا آلت به مدت ۱۰-۵ دقیقه در حوله گرم پیچیده می شود .
سپس انگشت شست وسبابه بصورت حلقه قاعده آلت را گرفته وبا فشار به سمت سر آن کشیده می شوند تا آلت را در حالت کشش قرار دهند . این حرکت چندین بار در روز تکرار می شود . برخلاف اکستندرها ، هیچ مطالعه معتبری موثر بودن این روش را ثابت نکرده است .در مجموع با توجه به طالعات معتبر انجام شده، در بیمارانی که از اندازه آلت خود راضی نیستند استفاده از اکستندرها به عنوان خط اول درمان نقابل توصیه است . هر چند باید توجه داشت که استفاده از این وسایل فقط طول آلت را افزایش می دهد وتاثیری بر قطر آن ندارد .
منبع:salamatnews.com

 

      

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوارابزار