خانه / دسته‌بندی نشده / راهکار های رفع درد پارگی پرده بکارت
      

راهکار های رفع درد پارگی پرده بکارت

آیا می دانید برای رفع درد پارگی پرده بکارت باید چه کارهایی انجام دهید؟

یکی از نعمت های خاصی که خداوند در جنس مونث قرار داده پرده بکارت می باشد تا قداست او بالاتر رفته و به وجود مادی زن همچون وجود معنوی اش ارزش داده شود.در اصل این پرده بکارت نوعی نشانه پاکدامنی و قداست وجود زن می باشد

پرده بکارت پرده ای غشایی نازکی می باشد که بیانگر بکارت زن می باشد هرچند که امروزه دیگر با ترمیم و بازسازی این پرده کم کم ارزش آن رو به افول می رود. پارگی پرده بکارت اغلب همراه با درد و خونریزی جزیی همراه می باشد البته مواردی هم وجود دارد که پارگی پرده بکارت بدون درد و خون ریزی است.

البته دختران جوان باید به این نکته توجه داشته باشند که پارگی پرده بکارت در شب زفاف و به دست همسر دارای اهمیت و لذتی مثال زدنی می باشد.

در این مقاله راهکار هایی برای کاهش درد پارگی پرده بکارت ذکر شده است.

راهکار-های-رفع-درد-پارگی-پرده-بکارت---قلقلی-خان

راهکارهایی برای مشکل درد پارگی پرده بکارت

در این مطلب راهکارهایی برای مشکل درد پارگی پرده بکارت ذکر می کنیم که در روش اول درد آن میتواند کم باشد ولی در روش دوم بدلیل بیحسی دردی احساس نخواهد شد.

قبل از انجام روشهای زیر اول می بایست خانم توسط پزشک معاینه شود تا از نظر اختلال آناتومیک چکاپ شود. در صورتی که مشکلی نبود و فقط درد دارید میتوانید از روشهای زیر استفاده کنید.
نکته مهم اینکه اولین رابطه جنسی را به شب بعد از شب عروسی موکول کنید!!!

اگر همسرتان ترس و استرس دارد در شبهای اول بیشتر به معاشقه بپردازید تا هم شما و هم ایشان آمادگی لازم را بدست آورید.
پرده بکارت، بخش خارجی اندام جنسی است و دقیقا در ورودی دهانه واژن قرار دارد.

روش اول با درد کمتر
برای از بین رفتن پرده بکارت باید بر آن فشار و ضربه آلت مرد وارد شود و پوزیشن معمول زن زیر- مرد رو، میتواند این را عملی سازد.
این روش تحریک زیادی را ایجاد میکند که زن را به ارگاسم نزدیک میکند.
در این روش بعد از معاشقه و زمانی که قصد دخول دارید مرد باید همزمان با مالش سینه های زن با یک دست و تحریک کلیتوریس زن با دست دیگر، همسرش را به مرحله ارگاسم و ارضا نزدیک کند ولی قبل از اینکه به ارگاسم برسد دخول را انجام دهد. یعنی زمانی که زن لذت زیادی احساس میکند تحریک کلیتوریس و سینه ها توسط مرد متوقف شود!!! و مرد دخول را انجام دهد. برای تحریک و مالش کلیتوریس از ژل سیمپلکس استفاده نمایید و آرام آرام تحریک را شروع کنید و این ناحیه را خشن ماساژ ندهید.

البته در همین حین که مرد مشغول دخول است زن با یک دست به مالش سینه های خود و با دست دیگر به تحریک کلیتوریس بپردازد. به این شکل به احتمال زیاد درد کاهش خواهد یافت و حتی شاید احساسش نکند. از ژل سیمپلکس هم برای لیز کردن واژن و راحتی دخول میتوانید استفاده کنید .

روش دوم  با بی حسی و بدون درد
در این روش زن لذتی از طریق دخول احساس نخواهد کرد!
در این روش بعد از معاشقه و عشق بازی، مرد باید از اسپری یا ژل بیحسی سیمپلکس ۲ درصد برای بیحس کردن ورودی دهانه واژن همسرش استفاده کند. و بعد دخول را انجام دهد که بدلیل بیحسی دردی احساس نخواهد کرد. همچنین مرد از کاندوم استفاده کند. در چند شب بعد از پارگی بکارت هم، از ژل سیمپلکس برای لیز کردن واژن و راحتی دخول استفاده کنید. تاثیر اسپری بعد از دو تا چهار دقیقه ظاهر میشود پس باید چند دقیقه قبل دخول اینکار انجام شود و روی ورودی دهانه واژن باید زده شود.
منبع:nic47.blogfa.com/9007.aspx

      

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوارابزار