خانه / دانستنی های جنسی / رابطه جنسی صمیمانه با همسر خود
      

رابطه جنسی صمیمانه با همسر خود

چگونه می توانیم  یک رابطه جنسی صمیمانه داشته باشیم؟

رابطه جنسی صمیمانه با همسر خود - قلقلی خان

همه ما می دانیم كه یک رابطه جنسی صمیمانه حياتی ترين جزو همه ازدواج ها به شمار می رود. پس اگر یک نفر از زوج ها و یا هر دوی آن ها، علاقه و رغبت خود را از دست بدهند چه اتفاقی می افتد؟ تحقيقات به ما  نشان داده كه درصد خیلی زیادی از انسان ها، از چنین ازدواج هایی با شكست مواجه می شوند. ( نداشتن یک رابطه جنسی صمیمانه و خوب بعد از مسائل مالی، مسائل جنسی سومين دليل برای طلاق شناخته شده است)
چگونه ما می توانیم کانون سرد خانواده خود را که به دلیل مشکلات جنسی به وجود آمده است را  مجدداً گرم کنیم؟ چگونه میتوانیم آقایان را به اوج لذت جنسی برسانیم؟ نقاط تحریک پذیر در آقایان را چگونه پیدا کنیم؟ چگونه باید با شوهر  خود برخورد رفتاری موثر جنسی داشته باشیم؟

هدف از ثبت و درج اين مطلب ايجاد رابطه جنسی صمیمانه با زوج و استحکام روابط زن و شوهر و کانون خانواده است.

به گزارش سلامت نیوز رابطه جنسی صمیمانه نقش بسیار مهمي در ازدواج دارد، ولی با اينحال زوج های زيادی بدون توجه عميق به آن زندگی ميكنند. در اين بحث از ديدگاه مرد و زن نحوه صحيح رابطه جنسی صمیمانه را بررسی می کنيم .

 

برای داشتن رابطه جنسی صمیمانه خوب، اول به خودتان متكی باشيد
فرقي نمي كند كه همسرتان چقدر دوستتان داشته باشد و بخواهد ارضائتان كند؛ تحريكات و شور جنسي او به هيچ وجه شبيه به شما نيست. به همين دليل غيرمنطقي است اگر انتظار داشته باشيد هر زمان شما تحريك شديد در اختيارتان باشد. بايد ياد بگيريد كه چطور گهگاه نيازهايتان را كنترل كنيد. احتمالاً تصور خواهيد كرد كه عادلانه نيست و مطمئناً عصباني خواهيد شد.

البته باید كه زوج ها تا آنجا كه می توانند در زندگی جنسی خود با همسرشان انرژی لازم را صرف کنند، اما بااين حال باز هم ممكن است زمان هایی وجود داشته باشد كه شما آمادگی رابطه جنسی صمیمانه را داشته باشيد در حاليكه همسرتان ندارد. اين مسئله اي كاملاً نرمال و طبيعي است و بايد آن را بپذيريد. هرچه تلاش همسرتان براي فهميدن شما و نيازهايتان بايد بيشتر شود، تلاش شما نيز در درك اين تفاوت ها بايد افزايش يابد. قسمتي از اين درك و پذيرفتن با اتكاي گاه و بيگاه شما به خودتان براي ارضاي ميل جنسيتان نشان داده مي شود. اگر اطمينان داشته باشيد كه همسرتان واقعاً دوستتان دارد و به شما توجه مي كند، انجام اينكار با راحتي بيشتري صورت خواهد گرفت.

 

برای داشتن رابطه جنسی صمیمانه خوب تنوع در زندگی داشته باشید

احتمالاً زندگی جنسی شما دچار يكنواختی شده است. حتی مهيج ترين فرد در رابطه جنسی هم اگر رابطه جنسی برايش تكرار مكررات شود، از آن دل زده خواهد شد. اگر اين مورد را در رابطه جنسی خودتان با همسرتان هم مشاهده می كنيد، پس وقتش رسيده كه كمی تنوع وارد اين رابطه كنيد. برای جلوگيری از يكنواختی جنسی و نگه داشتن رابطه جنسی صمیمانه خود، بايد كمی خلاق باشيد.

* برای نگه داشتن رابطه جنسی صمیمانه مكانی جديد انتخاب كنيد : هميشه يک گوشه خاص برای معاشقه جنسی خود انتخاب نکنيد.

* لباس زیر های مناسب و جدید بخرید.

* عطر خوشبو استفاده کنيد.

* حتما مسائل بهداشتی و نظافتی را رعايت کنيد : آرايش و زدودن موهای زائد بسيار مهم است و نشانه اهميت دادن به شريک زندگی خود می باشد .

* معمول است که مرد در رابطه جنسی پيش قدم می شود . بد نيست برای تنوع زن نيز گاهی پيش قدم شود .

*رفتار تحريک آميز داشته باشيد : عشوه و ناز زنانه جنسی قبل از نزديکی سبب تحريک شديد مرد می شود.

* با آرامش و مهربانی با او رفتار کنيد : خشن و عجول نباشيد . سعی کنيد با کلام ، نگاه ، حرکات و رفتار خود به ارامی همسر را تحريک کنيد . بگذاريد او نشانه های عشق و محبت را در شما ببيند و به ارامی به او نزديک شويد .

* بوسه قديمي ترین نقطه شناخته شده براي تحريک است که شامل بوسيدن لب ها ، صورت ، لاله گوش ، گردن و يا هر قسمتي از بدن همسر باشد که پيدا کردن نقطه هاي حساس تر مدتي طول مي کشد و به نسبت بلوغ و فهم جنسي مرد و زن نقاط مربوطه شناخته مي شود.

* گفتار هاي عاشقانه : تحريک فقط به نوع فيزيکي محدود نمي شود و نوع رواني نيز دارد که بايد به صورت همزمان استفاده شود صحبت هاي عاشقانه که هنگام رسیدن زن و شوهر به هم رد و بدل مي شود بسيار پر اهميت است .

* لمس و نوازش با حوصله : سطح داخلي ران ( مرد و زن ) و لب هاي فرج ( زن ) ، بيضه و نواحي اطراف آن (مرد) ، گرفتن و فشردن کمر ( زن و مرد ) ، کليتوريس زن که تحريک و نوازش آن حکم آلت مرد را دارد.

* همانند گنجشک آميزش نکنيد و همسر خود را با آرامش آماده و راضی سازيد . سعي کنيد در اولين مرحله همسر خور را در شرايط نعوظ کامل قرار دهيد .در مردها با تحريک آلت تناسلي و مالش و نوازش آن حالت نعوظ فراهم مي شود ( بلند شدن و سفتي آلت تناسلي در مرد را نعوظ مرد گويند ) . در خانمها نعوظ يعني تحريک و سفتي کليتوريس و نوک پستان .

* فراهم کردن تحريک لازم در همسر : مرد با فکر و يا در نظر آوردن نقاط شهوت انگيز و يا عوامل رواني نعوظ به او دست داده و اغلب در اين حالت تحريک شده به حساب مي آيد آنچه بر زن لازم است تحريک موضعي نيست بلکه تحريک موقعي است و آن زماني است که مرد در حاليکه دخول انجام مي دهد نعوظ وي کاهش مي يابد و دخالت زن با تحريک مرد در حالي که عضلات مهبل را بر روي آلت مرد فشار داده رانها را بهم نزديک مي کند و امکانا با دست ماليدن به پشت مرد در امتداد ستون فقرات وي ، نعوظ مرد برگشته و مرد را راضي مي سازد.

* مرد بايد در آغاز رابطه جنسي ذهن و فعاليت خود را متوجه تحريك و آماده كردن زن نمايد. و البته زن نيز بايد به آماده سازي مردش در اين مرحله توجه داشته باشد.

* مرد هر چه بيشتر بتواند با مهارت زن را تحريك كند زن در ادامه هر كاري مرد طالب باشد انجام مي‌دهد. اين مسئله براي خانم ها نيز صادق است .

*زمان دخول بهترين زمان براي سخنان محبت‌آميز است. در اين لحظه از همسر خود قدرداني کنيد و او را بهترين بناميد که اين خود سبب افزايش روابط زناشويي و استحکام زندگي مي شود.

*به همسر خود بفهمانيد که رابطه جنسی صمیمانه با او سبب آرامش او مي شود و مي خواهيد با اين عمل عشق و محبت خود را بيشتر به او ثابت کنيد و هدف فقط ارضاء جنسي-جسمي نيست بلکه روح معنوي شما نيز با اين عمل ارضاء مي شود .

*بهتر است با همسر خود از قبل هماهنگ كنيد كه اسپرم کجا ريخته شود چرا که اين مطلب سبب آرامش خاطر بيشتر طرفين و تحريک بيشتر مي شود.

* شوهر نباید زماني كه مطمئن نشده كه زن به اوج لذت و ارضا شدن نزديك شده از ارضاء خود جلوگیری كند. دیدن ارگاسم و ارضاء زن براي مرد بسيار ارزشمند و تحريک کننده است . سعي کنيد اول زن به اوج لذت برسد و مرد با کمي فداکاري و خويشتن داري بعد از زن ارضاء شود . وقتي اول زن ارضاء شود تمايل جنسي مرد بيشتر ميشود و مي تواند براحتي خود را به اوج لذت برساند ولي وقتي مرد اول ارضاء شود زن او را ناتوان جسمي مي بيند و تصور بر آن دارد که مردش به او در اين لحظه توجه کمتري دارد و اين مسئله مي تواند باعث تاخير و حتي عدم ارضاء زن شود . به محض شروع ارضا از طرف زن، مرد نيز مي‌تواند خود را ارضا كند. بهترين شيوه ارضا‌شدن، همزماني آن بين طرفين است.

* توجه به این نکته مهم است که معمولاً مردها پس از ارضاشدن يا مي‌خوابند، يا پشت به زن مي‌كنند. در صورتي كه كاري كه بايد انجام دهند اين است كه شروع به بغل كردن و نوازش زن كنند. و به او آرامش دهند تا استراحت كند.

* شایسته است كه زن شربتی گوارا تهیه نموده و بعد از پایان ، براي همسر خود بیاورد.

*در آخر بعد از انجام رابطه جنسي بهتر است از همسر خود تشکر كنيد.

و…هزاران كار ديگر هست كه مي توانيد براي داشتن یک رابطه جنسی صمیمانه داشته باشید.

 

منبع :سلامت نیوز

      

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوارابزار