خانه / دانستنی های جنسی / رابطه جنسی دهانی برای زوج های جوان
      

رابطه جنسی دهانی برای زوج های جوان

رابطه جنسی دهانی برای زوج ها میتواند مفید باشد؟

روش های رابطه جنسی دهانی - قلقلی خان

نظر اکثریت زوج ها را نمیتوان در یک محدوده خاص تعریف کرد. در واقع سلیقه زوجها در مورد رابطه جنسی دهانی بسیار متفاوت است. در یک سر طیف عده ای بطور کل از رابطه جنسی دهانی پرهیز میکنند و در سر دیگر طیف زوجهایی جای دارند که آن را جزء جدانشدنی از رابطه جنسی روزمره خود میدانند. عده ای بیشتر تمایل دارند که برای آنها رابطه جنسی دهانی انجام شود تا برای دیگری اینکار را انجام دهند (معمولا خانم ها) برعکس عده ای تمایل زیادی برای انجام رابطه جنسی دهانی نشان میدهند (معمولا آقایان).

اگر بخواهیم به چند مزیت رابطه جنسی دهانی در زوجها اشاره کنیم میتوانیم از این موارد یاد کنیم:
رابطه جنسی دهانی امکان جذابی برای متنوع کردن رابطه جنسی به زوج ها میدهد. نشاط و هیجانی که از چند دقیقه لیسیدن و بوسیدن ناحیه تناسلی به فرد دست میدهد او را آماده ورود به مرحله بعد میکند. معمولا شروع تحریک ناحیه تناسلی با بوسیدن و لیسیدن آرام ناحیه مدخل مهبل و بخصوص کلیتوریس باعث ترشح و لغزندگی کافی مهبل و آمادگی آن برای مرحله دخول آلت بدون درد و سوزش میشود.

در مورد مردان هم بخصوص آنان که در سنین میانسالی یا بالاتر قرار دارند تحریک دهانی آلت باعث سفت شدن بهتر و سریعتر آن میشود (درصورتی که ممکن است در حالت معمول با تماس با آلت زن به اندازه کافی سفت نشود)
انجام اینکار برای دیگر باعث ایجاد حالت نوعی خضوع جنسی لازم برای ادامه یک رابطه جذاب دوطرفه میشود. بسیاری از آقایان هنگام رابطه جنسی ممکن است هنوز به نوعی رابطه رئیس و مرئوس و یا قوی و ضعیف را با همسر خود حفظ کرده باشند (دست کم ممکن است خانمها هنوز چنین احساسی داشته باشند).

بوسیدن و لیسیدن آلت زن در این موارد به او نشان میدهد که هنگام رابطه جنسی باید چنین احساساتی را کنار گذاشت و فقط به فکر لذت بردن از رابطه جنسی بود.
تحریک رابطه جنسی دهانی را میتوان بعنوان جایگزین مناسبی برای روابط جنسی کاملا “آلت محوری” معرفی کرد. تصور بعضی از زوج ها از رابطه جنسی تنها دخول آلت مرد بداخل مهبل زنانه- حرکتهای متوالی آلت و سرانجام انزال و ارضاء دوطرفه است.

درصورت بروز اشکال در روند سفت شدن آلت و یا زودارضایی و یا درد و سوزش و انقباض عضلات مهبلی این روند بصورت بسیار آزارنده و خسته کننده ای در میآید که براحتی تمام زندگی زناشویی دوطرفه را مختل میکند. استفاده از رابطه دهانی دوطرفه میتواند جایگزین خوبی برای دخول آلت باشد. دراینصورت زوجها میتوانند با آرامش و راحتی بیشتری به ادامه رابطه خود بپردازند و حتی الامکان در فرصت مناسب تری به بررسی و درمان مشکل پیش آمده بپردازند.

بهداشتی بودن رابطه جنسی دهانی

در مورد بهداشتی بودن یا نبودن رابطه جنسی دهانی باید گفت با وجودیکه بطور طبیعی گونه هایی از باکتری های اغلب غیربیماریزا (و بعضا بیماریزا) در مدخل و داخل مهبل خانمها حضور دارند معمولا تماس دهانی با این قسمت منجر به بروز مشکل جدی نمیشود و شما با خیال راحت میتوانید از بوسیدن و لیسیدن این قسمت لذت ببرید. البته درصورت وجود هرگونه احتمال عوامل بیماریزای مقاربتی (مانند تبخال یا سوزاک) بهتر است رابطه جنسی دهانی با تأمل بیشتری صورت بگیرد.

مشکلی که در مورد خانم ها وجود دارد این است که درصورت داشتن رابطه جنسی کنترل نشده با چند نفر بدلیل بی علامت بودن عفونت در خانم ها اغلب تا مدت ها از وجود آلودگی اطلاعی در دست نیست. نکته مثبت در مورد آقایان این است که با نصب کاندوم های طعم دار میتوان بدون هراس از امکان انتقال عوامل بیماریزا اینکار را انجام داد.

نکته جالب توجه این است که بعضی اصرار دارند که زوج ها حتی در دوران قاعدگی خانمها هم لازم نیست از رابطه جنسی دهانی اجتناب کنند و میتوان اینکار  را بدون تماس با خون قاعدگی انجام داد (درهرحال فکر میکنم اغلب زوجها به اصطلاح ترجیح بدهند عطای این کار را به لقای آن ببخشند). شرح کامل جزئیات و روشهای مربوط به سکس یا رابطه دهانی و موارد احتیاط مربوط به این کار را میتوانید در کتاب “راهنمای کامل پییشگیری از اختلالات جنسی” و دیگر کتابهای سه گانه بیابید. موفق باشید.

 

منبع: گلهای زندگی

 

برچسب ها: رابطه دهانی عکس ، رابطه دهانی از نظر اسلام ، رابطه دهانی زناشویی ، رابطه دهانی در نامزدی ، رابطه دهانی با زن ، رابطه دهانی برای مرد ، رابطه دهانی با همسر ، رابطه زناشویی دهانی ، آموزش رابطه دهانی زناشویی ، رابطه دهانی از دیدگاه اسلام ، رابطه دهانی در دوران نامزدی ، ارتباط دهانی با زن ، رابطه دهانی مردان ، رابطه دهانی با همسرم ، رابطه جنسی دهانی و ایدز ، ارتباط دهان به دهان ، ارتباط دهانی چیست ، ارتباط دهانی و مقعدی ، آموزش ارتباط دهانی ، عوارض ارتباط دهانی ، نحوه رابطه دهانی ، چگونگی ارتباط دهانی ، رابطه جنسی دهانی ، ضرر رابطه دهانی ، رابطه دهانی صحیح ، فیلم رابطه دهانی ، فواید رابطه دهانی ، رابطه دهانی در عقد ، رابطه دهانی همسران ، خطرات رابطه دهانی ، خطر رابطه دهانی ، حکم رابطه دهانی ، آیا رابطه دهانی حرام است ، رابطه دهانی چگونه است ، رابطه دهانی از نظر شرعی ، رابطه دهانی زن و شوهر ، رابطه دهانی شوهرم ، رابطه دهانی سالم ، سوال رابطه دهانی ، روش های رابطه دهانی ، انواع رابطه دهانی ، رابطه دهانی با واژن ، رابطه دهانی با دوست پسر ، رابطه دهانی با کاندوم ، لذت رابطه دهانی ، رابطه دهانی از نظر اسلام ، احکام رابطه دهانی ، رابطه دهانی تصویری ، رابطه دهانی تناسلی ، رابطه دهانی توسط زن ، رابطه دهانی مقعدی ، طرز رابطه دهانی ، طریقه رابطه دهانی ، راه های رابطه دهانی ، راهنمای رابطه دهانی ، رابطه دهانی در بارداری ، رابطه دهانی در سکس ، رابطه دهانی و بیماری ، رابطه جنسی دهانی زوجین

      

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوارابزار