خانه / دانستنی های جنسی / دستگاه وکیوم آقایان برای حفظ نعوظ
      

دستگاه وکیوم آقایان برای حفظ نعوظ

کمک به ایجاد نعوظ با استفاده از دستگاه وکیوم

دستگاه وکیوم آقایان برای حفظ نعوظ - قلقلی خان

دستگاه وکیوم چیست؟

دستگاه وکیوم مناسب برای مردانـــی است که قادر به ایجاد یا حفظ نعــوظ خود در حیــن نزدیکـــی نیستنـــــــد.
این مشکل غالبـا” به واسطه ضعـف در بافت آلت، به عـلت مشکلات روانزادی یا بیماریها و یا عــدم ورود حجم خون کافــی به درون بافت آلت می باشد. لذا این وسیله با استفـاده از مکانیـــزم مکش یا پمپاژ؛ باعث ورود حجم خون کافی درون بافتـهای اسفنجــــی شده و حجم بافتها را افزایش میدهد وباعث گشادشــدن سینوزوییـــدها و وریـــدها می شود که در نتیجه حجم خون در گــردش، در آلت بالاتـــر مـی رود و نعـوظ کامل را نتیجه می دهد، که به نوعـی تقــویت و توانبخشی را نیـــز به واسطه پر و خالـــی شدن بافت آلت از خــون(انقباض و انبساط) به وجــود می آورد. از آنجا که عملـکرد این دستــگاه مطابق با مکانیــزم طبیعی آلت تناسلی می باشد، فاقـد هرگـــونه عارضه یا مشکلاتـــی است که به دلیل مصرف داروها پیش می آید.

 

دستگاه وکیوم به دو صورت زیر کاربرد دارد

* قبــل از نزدیکی ( به عنوان روشی جهت ایجاد نعوظ )
* بصورت تمرین ( در طول درمان ) کاربرد دارد .
* استفاده از ویبراتور دستگاه برای درمان مشکل زودانزالی مردان

 

دستگاه وکیوم وسیله ای است پزشکی با طراحی منحصر به فرد که باعث ایجاد نعوظ بصورت طبیعی می گردد .
درمان انواع ناتوانی های جنسی با دستگاه وکیوم یکی از سه روش استاندارد قابل قبول از طرف انجمن اورولوژی امریکا است که موثر و بی خطر می باشد .
این وسیله دارای مجوز و تاییدیه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی ایران می باشد و انجمن اورولوژی ایران نیز کاربرد موثر این وسیله درمانی را تایید نموده است .
از موارد ناتوانی جنسی ذکر شده میتوان کاهش جریان خون به آلت تناسلی و یا فقدان قدرت نگهداری خون در آلت را نام برد . این دستگاه با تقلید از مکانیسم طبیعی نعوظ طراحی شده و قادر به ایجاد توانایی در بروز و نگهداری حالت نعوظ برای انجام امور جنسی بوده و فرد نیازی به استفاده از دارو ندارد.

 

دیگر موارد استفاده از دستگاه وکیوم

در افرادی که بمدت کافی قادر به حفظ نعوظ نباشند
مدت زمان حفظ نعوظ آلت می بایستی به اندازه ای باشد که تا پایان مقاربت جنسی ادامه یابد و در صورتی که زمان آن از زمان مورد توافق زوجین کمتر باشد باعث عدم رضایت جنسی ، افسردگی و سرخوردگی خواهد شد لذا استفاده از دستگاه وکیوم در این زمینه می تواند پاسخگوی خوبی جهت رفع این مشکل باشد .

 

زود انــزالــی

رخ دادن انزال قبل از اینکه طرفین به اوج لذت جنسی برسند و این مورد باعث عدم رضایت شریک جنسی در این ارتباط دوطرفه شده باشد .
زود انزالی نوعی ناتوانی جنسی محسوب می شود و یکی از شایعترین مشکلات جنسی مردان می باشد که میزان شیوع آن از ۳۵% تا %۴۰ در مقالات متعدد پزشکی ذکر شده است، که ممعمولا حدود ۲-۱ دقیقه طول می کشد .
در هنگام استفاده از دستگاه واکیوم بدلیل وجود حلقه فشاری در انتهای آلت نعوظ حتی پس از انزال باقی مانده و تا زمانی که حلقه در قاعده آلت قرار دارد مانع برگشت آلت تناسلی به حالت عادی می گردد . در طول مدت نزدیکی در صورتی که حتی پس از مدت ۲۰ تا ۳۰ دقیقه زوج مونث به اوج لذت جنسی نرسیده باشد می بایستی علت آنرا در زوج مونث توسط روانپزشک جستجو کرد .

 

درمان زود انــزالی به یکی یا هر سه روش زیر میسر می باشد

الف ) رفتار درمانی
ب ) دارو درمانی
ج ) استفاده از دستگاه وکیوم ( و یا روشهای دیگری که موجب تقویت بافت آلت تناسلی گردد )
دستگاه وکیوم پس از مدتی باعث بهبود کیفیت نعوظ و قوام آلــت می گردد در سیستم جدید دستگاه وکیوم با استفاده از ویبراتور دستگاه و قراردادن آن بر روی آلـــت میتوان زودانزالی را درمان نمود

 

مزایای دستگاه وکیوم

نعوظ مؤثر که منجر به رابطه زناشویی موفق می گردد در بیش از %۹۸ موارد گزارش شده که در صورت توجه به توصیه های پزشکان مجرب می تواند تا %۱۰۰ مؤثر واقع گردد این دستگاه مورد تایید انجمن اورولوژی ایران، وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی، بنیاد جانبازان و مراکز دانشگاهی است و سازمان پژوهش ها و تحقیقات صنعتی اخیرا آنرا با درجه ابتکار مورد تایید قرار داده است

 

روش استفاده

این وسیله به دو صورت مورد استفاده قرار می گیرد :

۱-قبل از نزدیکی (به عنوان روشی جهت ایجاد نعوذ)

۲- تمرین (در طول درمان)

      

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوارابزار