خانه / دسته‌بندی نشده / درمان انزال زودرس در مردان
      

درمان انزال زودرس در مردان

آیا با روش های درمان انزال زودرس آشنایی دارید؟

اینکه رفتار های جنسی یک فرد چگونه باشد به عوامل محیطی و غیر محیطی زیادی بستگی دارد.مثلا اینکه فرد با چه افرادی رابطه دارد یا اینکه در کدام منطقه و با چه فرهنگی زندگی می کند و یا اینکه شخص نسبت به خود چه احساسی دارد همگی در رفتار های جنسی فرد تاثیر گذار هستند.

همونطور که خودتون هم می دونید رابطه جنسی دارای مراحل مختلفی هست که یکی از این مراحل انزال در آقایان می باشد. که ممکن است در بعضی مردان دچار اختلال تاخیر و یا انزال زودرس شود. البته باید به این نکته توجه داشت که مردان جوان با بالا رفتن سن و تجربه چگونگی به تاخیر انداختن انزال را یاد می گیرند ولی در مواردی هم مشکل جدی است و نیاز به آموزشی برای درمان انزال زودرس می باشد.

در ادامه اين مقاله قصد داريم پيشنهاداتي را براي درمان انزال زودرس به افرادي ارايه دهيم كه از آن رنج مي برند.

درمان انزال زودرس در مردان - قلقلی خان

براي درمان انزال زودرس روشهاي مختلفي وجود دارد كه ما به اختصار برخي از آنها را براي شما توضيح مي دهيم:

۱- رفتار درماني
۲- دارو درماني
۳- استفاده از دستگاه هاي پزشكي خاصي كه براي رفع اين دسته از مشكلات طراحي شده است و به علت اينكه تبليغي در اين زمينه صورت نگيرد از معرفي كامل اين دستگاهها خودداري مي كنيم. لذا اگر خوانندگان نياز به استفاده از اين نوع دستگاهها را احساس كردند بايد با مراكز پزشكي مشورت كنند .  اين دستگاه ها هم در حفظ نعوظ و هم درجلوگيري از انزال زودرس موثر است.
رابطه جنسي داراي مراحل مختلفي است كه يكي از اين مراحل البته در مردان، مرحله انزال است كه در برخي از مردان اين مرحله با خلل مواجه مي گردد و مي تواند دچار تاخير و يا مشكلات زودرس شود.
۱- تكنيك هاي رفتاري
اين تكنيك ها  بايد به تدريج و تحت راهنمايي درمانگر انجام شود. هر فردي با توجه به اينكه مشكلش چه مقدار رواني و چه مقدار فيزيكي باشد ، مي تواند از اين تكنيك ها كمك بگيرد.حفظ آرامش و كمك همسر مي تواند در نتيجه بخش بودن در درمان انزال زودرس بسيار موثر باشد.
البته درمان انزال زودرس داراي توضيحات بسيار مفصلي است كه در اينجا امكان توضيح نمي باشد. هدف از اين توضيحات ارايه اطلاعات كلي در مورد درمان اين مشكل است تا افراد ديدگاهشان را درمورد مشكل خود عوض كرده و براي درمانهاي تخصصي و مطالعه كتاب هاي مرتبط اقدامات لازم را داشته باشند.
۲- استفاده از محلول هاي تاخير اندازكه براي به تاخير انداختن انزال است كه البته اين روش يك روش درماني قطعي نيست و براي استفاده از اين نوع مواد حتما بايد با متخصص مشورت داشت.
۳- دستگاه هاي پزشكي به تاخير انداختن انزال، كه بدليل وجود حلقه فشاري در انتهاي آلت، نعوظ حتي پس از انزال باقي مانده و تا زماني كه حلقه در قاعده آلت قرار دارد مانع برگشت آلت تناسلي به حالت عادي مي گردد. كه البته همانطور كه در ابتداي مقاله نيز عنوان كرديم براي استفاده از اين نوع دستگاهها حتما بايد از نظر متخصصين ذي ربط بهره برد چرا كه اين دستگاهها داراي سايزها و جنس هاي متفاوتي است.
منبع: tebyan.net

      

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوارابزار