خانه / دانستنی های بعد از ازدواج / دانستنیهایی در مورد انزال در خانم ها
      

دانستنیهایی در مورد انزال در خانم ها

آیا انزال در خانم ها واقعیت دارد؟

آیا انزال در خانم ها واقعیت داشته و خانم ها هم قادر به دفع مایع از خود می باشند؟ بر طبق آمار منتشر شده انزال در خانم ها واقعیت دارد و آنها به هنگام ارگاسم مایعی از خود دفع می نمایند. البته تحقیقات در مورد منشا این موضوع و اینکه چرا انزال در خانم ها برای همه افراد صادق نیست ادامه دارد.

البته تحقیقات نشان داده است که تحریک نقطه جی می تواند باعث انزال در خانم ها شود . البته بعضی از دختران با رابطه دهانی و یا تحریک دست هم می توانند دچار انزال شوند.

آنچه که تحقیقات نشان داده است این است که ترکیب این مایع شبیه به ترشحات پروستات در مردان است که در هنگام خروج گرم چسبنده وکمی تیره است.

دانستنیهایی در مورد انزال در خانم ها

صرف نظر ازماهیت و منشا این مایع،هدف این مقاله آشنایی مردان با تکنیک های مفید برای ارضای زن و خروج این مایع از بدن او می باشد.

قدم اول:

در ابتدا خیلی مهم است که معاشقه شما در محیطی آرام و بدون استرس صورت گیرد.بعلاوه باید ارتباط شما صمیمانه و راحت باشد. اهمیت این موضوع از آن جهت است که موقع انزال،خانم ها احساسی مشابه دفع ادرار دارند، بنابراین شما با اطمینان بخشیدن به او از اینکه هیچ اتفاق بدی نمی افتد و با مانع شدن از ایجاد اضطراب در او بخاطر این احساس ، می توانید شانس ارگاسم و انزال را در شریک جنسیتان بالا ببرید.

قدم دوم:

با استفاده از نوک انگشتتان در داخل دیواره قدامی واژن به فاصله دو بند انگشت از دهانه ، قسمت اسفنجی (محل نقطه جی ) را پیدا کنید. می توانید انگشت دیگرخود راهم وارد واژن کرده و این نقطه را به سمت بالا مالش دهید. فشار کمی به آن وارد کنید. همین موقع ممکن است به او احساس دفع ادرار دست دهد.

قدم سوم:

همزمان با تحریک نقطه جی از داخل واژن، با انگشت دیگرخود کلیتوریس را هم تحریک کنید. بهتر است گاهی با انگشت میانی خود مجرای ادرار را هم نوازش کرده و آنرا به سمت پایین بکشید.از او بخواهید تا ماهیچه های لگنی خود را منقبض کند. با دست شکم او را نوازش کنید. با انجام این عمل هنگام رسیدن به ارگاسم مایع گرمی از بدن او خارج می شود که گاهی ممکن است حتی خروج آن با فشار نیز همراه باشد.

بیاد داشته باشید که همه خانم ها قادر به انزال نیستند. با تمرین این روش می توانید لذت زیادی از معاشقه خود ببرید و ارگاسم را برای او لذت بخشتر کنید .

 

منبع:مجله پزشکی مادر – انزال در خانوم ها

      

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوارابزار