خانه / دسته‌بندی نشده / تظاهر به ارضاء شدن در زنان
      

تظاهر به ارضاء شدن در زنان

آیا می دانستید که عده کثیری از زنان در رابطه جنسی تظاهر به ارضاء شدن می نمایند؟

یکی از مسائلی که بحث بسیاری روی آن مطرح می باشد این است که زنان آیا واقعا ارضاع می شوند و یا اینکه فقط تظاهر به ارضاع شدن می نمایند؟ آنچیزی که از رمان ها و داستان ها به دست می آید آن است که زن ها بدون هرگونه لمس شدن در ناحیه تناسلی و فقط به موجب عمل دخول ارضا خواهند شد

بر طبق مطالعاتی که در امریکا شکل گرفت ۸۴ درصد از مردان ادعا می کردند که زنان آنها در رابطه جنسی ارضاء می شوند و این در حالی است که تحقیقات انجام شده روی زنان خلاف این قضیه را نشان می داد و بیانگر این بود که تنها زنان تظاهر به ارضاء شدن داشته اند و هیچ گونه ارضایی رخ نداده است.

تظاهر به ارضاء شدن در زنان - قلقلی خان

مطالعه ای در ایالات متحده صورت گرفت که هشتاد و چهار درصد مردان می گویند که همسرشان در طول رابطه ی جنسی ارضاء می شود در حالی که تنها شصت و چهار درصد زنان می گویند که تا حدی در رابطه ارضاء می شوند و بقیه تظاهر به ارضاء شدن بوده است.ارضاء شدن و رسیدن به اوج لذت جنسی آنچه که در ذهن زن می گذرد، می باشد و بر بخش های مختلف ذهن او که مسئول احساسات مختلف او هستند، تاثیر می گذارد.
در واقع دو نوع ارگاسم یا ارضاء شدن و رسیدن به اوج لذت وجود دارد-کلیتولاری و واژنی- مشاهدات نشان می دهد که بیشتر زنان ارگاسم یا ارضای کلیتورالی را به ارضای واژنی ترجیح می دهند و آن برای آن ها ارضاء کننده و لذت بخش تر هست.
مطالعات نشان می دهد که تقریبا هشتاد درصد زنان در رابطه ی جنسی که با دخول واژنی همراه باشد تنها ارضای تصنعی را تجربه می کنند و در واقع تظاهر به ارضاء شدن می کنند. حداقل نیمی از مواقع چنین است. محققان می گویند که ارضای کامل برای زنان زمانی است که کارهای مختلف در رابطه ی جنسی صورت گیرد در حالی که برای مردان تنها با دخول واژنی است.
مردان بواسطه ی آنچه که می بینند ارضا می شوند در حالی که زنان طول می کشد که ارضا شوند. علت این امر تنها عللی مانند عدم احساس امنیت زنان یا ترس و عوامل دیگر نیست بلکه در اکثر موارد مردان زنانشان را ارضا نشده رها می کنند.

منبع:salamatnews.com

 

      

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوارابزار