خانه / دانستنی های جنسی / اطلاعاتی درباره ارگاسم مردان در رابطه
      

اطلاعاتی درباره ارگاسم مردان در رابطه

ارگاسم مردان چیست و چگونه است؟

اطلاعاتی درباره ارگاسم مردان در رابطه - قلقلی خان

 

ارگاسم چیست؟

از نظر فيزيكی، ارگاسم نوعی كاهش تنش جنسی است. وقتی که انسان به ارگاسم می رسد چندين انقباض غير ارادی در درون ماهيچه ها صورت می گيرد که اين انقباض ها در طول ارگاسم برای مردان در ماهيچه های لگنچه و برای زنان در يك سوم بيرونی مهبل اتفاق می افتد.

ارگاسم چه در زن و چه در مرد حدود ۳ تا ۱۰ ثانيه طول می كشد و انقباض های ماهيچه ای در فواصل كمتر از يك ثانيه صورت می گيرد. به عبارت ديگر در مرحله ارگاسم حدود ۳ تا ۱۵ انقباض در ماهيچه ها صورت می گيرد. ديگر اعضای بدن مانند دست، پا و صورت نيز ممكن است دچار انقباض های ماهيچه ای شوند. هنگام ارگاسم، ممكن است شما احساس تعجب، لذت، شادي يا شگفت زدگی داشته باشيد. با ارگاسم احساس های بسياری به شما دست می دهد كه نمی توان نسبت به درستی يا نادرستی آنها قضاوت كرد. در آن هنگام ممكن است شما بخنديد و يا حتی گريه نماييد. لذت ارگاسم در افراد به اشكال مختلف نمايان می شود كه درست و غلط نداشته و فقط لذت آن دارای اهميت می باشد.

 

ارگاسم مردان

هر چند لذت ارگاسم مردان مانند زنان می باشد، اما شكل ظاهری ارگاسم مردان و زنان با هم تفاوت دارد. مردان قبل از رسيدن به ارگاسم، نقطه ی بدون برگشت را پشت سر می گذارند. در اين نقطه، مردان ناگزير از انزال هستند و ديگر نمی توانند جلوی آن را بگيرند، در حالی كه زنان می توانند در هر لحظه ای از وقوع ارگاسم خودداری كنند. در نقطه بدون برگشت، منی از داخل مجرای ادرار به سمت سر آلت پمپ شده و با جهش از مجرای ادرار خارج مي شود. مردان وقتی به ارگاسم می رسند، ديگر نمی توانند از آن برگردند و ناگزير از انزال هستند. بدين ترتيب ارگاسم مردان با خروج پمپ مانند منی از آلت آنها همراه می باشد كه تشخيص ارگاسم مردان را بسيار ساده می نمايد.

در مورد مردان دو حالت انزال و ارگاسم قابل تصور است. انزال به خروج منی از مجراي آلت تناسلي و ارگاسم به انقباض هاي نسبتاً شديد ماهيچه ها، بويژه ماهيچه های لگنچه، گفته می شود. شايان ذكر است كه ارگاسم مردان همواره با انزال همراه است، اما انزال آنها به معنای وقوع ارگاسم نيست. ممكن است مرد پس از قدری تحريك جنسی به انزال برسد، اما چنانچه اين انزال با انقباض ماهيچه های لگنچه همراه نباشد، ارگاسم در وی اتفاق نيفتاده است. لذا ديده می شود كه ارگاسم و انزال در مردان همزمان نيست.

اين در حالي است كه ارگاسم و انزال در زنان همزمان صورت مي گيرد. قطعاً همزمان شدن انزال و ارگاسم برای مردان لذت بسيار شديدتري براي آنها به همراه دارد.همزمانی انزال و ارگاسم در مردان به طور كلی از دو راه امكان پذير مي باشد: «به تأخير انداختن انزال و انزال چند باره».همزمان نمودن انزال و ارگاسم  مردان با هر دو روش قابليت اجرايی دارد، اما بايد روشهای صحيح انجام آن را دانست.

انزال چند باره كه روش خوبي برای همزمان نمودن انزال و ارگاسم مردان است و به مرور زمان باعث تأخير در اولين انزال نيز مي شود مي تواند بسيار مفيد واقع گردد.البته ميزان نعوظ و تمايل به رابطه جنسی مجدد در مردان، پس از اولين انزال، قدری كاهش می يابد كه پس از چند دقيقه برطرف شده و توان نعوظ آلت تأمين می شود. بنابراين برای شروع مجدد رابطه، كافي است پس از اولين انزال، چند دقيقه اي به خود و آلت تناسلي خود استراحت بدهيد تا سلولها توان پرخون شدن مجدد را كسب نمايند. در اين فاصله مي توانيد به روش هاي مختلف همسرتان را تحريك كنيد كه چگونگی آن به خودتان بستگی دارد. معمولاً دومين انزال با شدت بيشتری همراه بوده و همزمان با ارگاسم اتفاق می افتد.

 

منبع: تلخیص از tebyan

 

برچسب ها: ارگاسم چیست ، به ارگاسم رسیدن ، ارگاسم رسیدن مردان ، ارگاسم در مردان ، ارگانیسم در مردان ، به ارگانیسم رسیدن ، ارگاسم چگونه است ، ارگانیسم مردان ، ارگانیسم یعنی چه ، ارگانیسم شدن مردان ، ارگانیسم مرد ، ارگانیسم بدن ، نحوه به ارگانیسم رساندن ، ارگانیسم رساندن مردان ، چگونگی به ارگانیسم رساندن مرد

      

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوارابزار