خانه / دسته‌بندی نشده / ارگاسم زنان و ملزومات آن را بشناسید
      

ارگاسم زنان و ملزومات آن را بشناسید

آیا می دانید ملزومات به ارگاسم زنان  چیست؟

به گفته رییس انجمن علمی ‌سلامت خانواده ایران  در بسیاری از موارد ارگاسم زنان توسط مردان نادیده گرفته می شود و اصلا مردان نمی دانند که باید به ارگاسم زنان توجه نموده و به آن اهمیت دهند همچنین وی تاکید کرد که ارگاسم زنان نیازمند ملزوماتی است که مهمترین آن داشتن یک رابطه عاطفی خوب است.

وی در گفت و گو با خبرنگار سلامت نیوز بیان کرد بسیاری از مردان نمی دانند که در یک رابطه زناشویی طبیعی باید زنان به ارگاسم برسند. البته این در مواردی است که زن دچار اختلالات جنسی نبوده و دارای سلامت کامل باشد. زیرا برخی از زنان دچار اختلالاتی هستند که در یک رابطه جنسی نمی توانند به ارگاسم برسند .

ارگاسم زنان و ملزومات آن - قلقلی خان

وی ادامه داد:«به ارگاسم رسیدن زن در یک رابطه زناشویی طبیعی نیازمند ملزوماتی است که سردسته آن داشتن یک رابطه عاطفی خوب است و برخلاف مردان، در صورتی که زن رابطه خوبی با همسر خود نداشته باشد نمی تواند در یک رابطه زناشویی به ارگاسم برسد.»

 

این استاد دانشگاه علوم‌پزشكی ارتش افزود:«دومین لازمه به ارگاسم زنان این است که دچار سرد مزاجی نباشند چرا که برخی از زنان سرد مزاج هستند و تمایلی به برقراری رابطه زناشویی با همسر خود ندارند.

 

نکته مهم دیگر که باید به آن توجه شود این است که زنان بر خلاف مردان در هر موقعیتی و هر مکانی و زمانی نمی توانند رابطه زناشویی طبیعی داشته باشند و باید از نظر روحی و روانی و زمانی و مکانی آمادگی لازم را داشته باشند.»

وی تاکید کرد:«نکته قابل توجه دیگر این است که بسیاری از مردان نمی دانند که زنان هم باید در یک رابطه زناشویی طبیعی به ارگاسم برسند و گمان می کنند تنها مردان بایستی ارضاء شوند. در واقع در اینجا ارگاسم زنان نادیده گرفته می شود.

همچنین آگاهی از فیزیولوژی رابطه جنسی بسیار مهم است و مردان باید بدانند که یک زن برای به ارگاسم رسیدن به زمان نیاز دارند و برخلاف مردان که در حدود ۲ تا ۳ دقیقه ارضاء می شوند زنان معمولا به ۱۰ دقیقه زمان نیاز دارند و احتیاج به تحریکات مناسب و مداوم دارند و ممکن است بدون برقراری رابطه زناشویی با تحریکات کافی به ارگاسم برسند و در صورتی که تحریکات کافی نداشته باشند و به آنها زمان داده نشود نمی توانند به ارگاسم برسند.»

 

دکتر محمدرضا صفری نژاد افزود:« بسیاری از مردان با گمان اینکه مشکل زودانزالی دارند مراجعه می کنند اما مشخص می شود که به هنگام نزدیکی به صورت مناسب همسر خود را تحریک نکرده اند و برای به ارگاسم رسیدن به وی زمان نداده اند نکته دیگری که بسیار مهم است این است که زنان بعد از به ارگاسم رسیدن می توانند از صفر شروع کنند و بلافاصله به ارگاسم برسند اما این مورد در مردان صدق نمی کنند و یک اصطلاح در خصوص مردان به نام دوره تحریک ناپذیری وجود دارد و در این دوره به هیچ وجه نمی توانند مجددا ارضاء شوند.

 

بنابراین باید توجه کرد در یک رابطه زناشویی طبیعی زوجین بایستی از رابطه خود لذت ببرند و تنها مردان نیستند که بایستی ارضاء شوند بلکه زنان نیز بایستی به ارگاسم برسند.

منبع:سلامت نیوز

 

      

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

رفتن به نوارابزار